اضافه کردن ستون جدید به منو استارت ویندوز ۱۰

|
۰ دیدگاه

منوی استارت ویندوز دارای تاریخچه ای طولانی است. اگر چه این منو تا زمانی که مایکروسافت تصمیم گرفت آن را در ویندوز ۸ حذف کند، مورد توجه کاربران نبود.

کلیک – خوشبختانه مایکروسافت همزمان با ارائه ویندوز ۱۰ تصمیم گرفت این منوی محبوب را مجددا با اندکی تغییرات برای کاربران در دسترس قرار دهد. یکی از این تغییرات قابلیت سفارشی سازی بیشتر است.

یکی از این قابلیت ها، امکان بزرگ یا کوچک کردن این منو است. شما با بردن نشانگر موس روی لبه منو استارت و کلیک کردن و کشیدن می توانید آن را بزرگ تر کنید، ولی این کار باعث می شود منو بیش از حد بزرگ شده و حتی در بعضی موارد کل صفحه را بگیرد.

اما برای بزرگ کردن اندک این منو و اضافه کردن یک ستون به آن نیز روشی وجود دارد. برای انجام این کار کافیست به قسمت تنظیمات (Settings) مراجعه کرده و سپس روی Personalization کلیک کنید و سپس Start را انتخاب کنید. پس از انجام این کار گزینه More Tiles را در حالت On قرار دهید.

screenshot_40

منبع: makeuseof

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.