افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت به ۵۰۰ گیگابیت بر ثانیه

|
۰ دیدگاه

ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور، با هدف برقراری ارتباطات اینترنتی بدون مشکل در ایام نوروز ۹۵، به ۵۰۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش می یابد.

به گزارش کلیک، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام این خبر، افزود: پیش بینی می شود ارتباطات بدون نقص برای نوروز ۹۵ داشته باشیم.

محمود خسروی گفت: در انتخابات ۷ اسفند ۹۴ شاهد بودیم که ارتباطات بدون نقص برقرار می شد. ظرفیت های شبکه را برای برقراری ارتباطات اینترنت نسبت به دو ماه گذشته افزایش محسوسی داده ایم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: در ۲۲ بهمن ماه، ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل ۳۰۷ گیگابیت بر ثانیه بود، برای نوروز ۹۵ حدود ۲۰۰ گیگابیت به ظرفیت پهنای باند اینترنت اضافه کردیم. براین اساس ظرفیت اینترنت بین الملل به ۵۰۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش می یابد.

وی اظهار داشت: ظرفیت پهنای باند داخلی کشور به ۴ ترابیت بر ثانیه رسیده است. مشکلی برای دسترسی به اینترنت از نظر ظرفیت های پهنای باند در ایام نوروز، وجود ندارد و کاربران هرچه قدر که می خواهند می ‌توانند از این شبکه استفاده کنند.

منبع:isna

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.