دادگاه آلمان در برابر اختراع جدید اپل حکم صادر کرد

|
۰ دیدگاه

در روز ۱۷ مارس، دادگاهی در برلین آلمان علیه اختراع جدید اپل در مورد پخش ویدئوهای آنلاین حکم قضایی صادر کرد. این دادگاه معتقد است این اختراع یک پیروزی در مبارزات برابر شرکت های بزرگ و کوچک فناوری محسوب می‌شود.

به گزارش کلیک، OpenTV از اپل در سال ۲۰۱۴ شکایت کرد و مدعی شد که محصولات مختلفی حق اختراع ثبت شده آن را نادیده می گیرند، از جمله آیفون و آی پد. حکم روز سه شنبه از دادگاه منطقه دوسلدورف آلمان بدین شکل بود که محصولات فروخته شده اپل در آلمان از نرم افزار استریم که نقض کننده حق ثبت اختراع OpenTV است نباید استفاده کنند.

مشخص نیست که اپل با چه اقداماتی از این حکم پیروی خواهد کرد. این امکان نیز وجود دارد که درخواست تشکیل دادگاه تجدید نظر را اعلام کند. مسئله مسلم این است که نمایندگان اپل نمی‌توانند بلافاصله به حکم داده شده عمل کنند.

همچنین دادگاه دوسلدورف در حکم خود در روز سه شنبه گفت: این ادعا معتبر و به درستی مطرح شده است. OpenTV همچنین انتظار دادخواهی ثبت اختراع را در برابر اپل در ایالات متحده دارد.

این جریان که مدت کوتاهی قبل از شروع پرونده‌های حقوقی علیه از اپل اتفاق افتاد، در ابتدا اتفاق آن چنان مهمی به نظر نمی رسید، ولی حالا که کار اپل در آمریکا و در دادگاه‌های کشور خودش گره خورده است، زمینه را برای اقدام چنین شرکت هایی علیه اپل فراهم نموده. حال باید دید آیا دادگاه آمریکا در این زمینه با آن‌ها همکاری خواهد کرد یا مانند پرونده گذشته حق را به طرف مقابل دعوا خواهد داد.

منبع: themalaymailonline

0 پسندیده شده
علی رهبری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.