بازگشت Xbox live با تورنمت‌های ورزشی فراوان

|
۰ دیدگاه
ایکس باکس لایو

مایکروسافت به توسعه دهندگان بازی اجازه داد تا تورنمت‌های خود را بر روی Xbox live راه‌اندازی کنند.

به گزارش کلیک، مایکروسافت در کنفرانس سازندگان بازی‌های رایانه‌ای (GDC) اعلام کرد که قصد دارد شبکه Xbox live خود را به منظور کمک به توسعه دهندگان این صنعت در اختیار آن‌ها قرار دهد تا این افراد بتوانند از این طریق از تجربه‌های متفاوت یکدیگر استفاده کنند.

به گزارش وب سایت Verge، مایکروسافت اعلام کرد که امکاناتی در اختیار این توسعه دهندگان قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند بوسیله Xbox live تورنمت‌های رقابتی مانند بازی Halo World Championship در سرورهای Xbox live راه‌اندازی کنند.

برنامه تورنمت‌های Xbox live توسط شرکای معتبر مایکروسافت از جمله e-sport Group Facelt و Electronic Sports League درحال آزمایش است.

مانند تمامی محصولات دیگر مایکروسافت، هم‌اکنون یک نسخه اولیه از بسته توسعه نرم‌افزار (Software Development Kit) برای توسعه‌ دهندگان بازی قابل دانلود است که در ادامه امسال نیز امکانات بیشتری به این بسته افزوده خواهد شد.

وب سایت Verge هم‌چنین می‌گوید: مایکروسافت انتظار دارد که اولین نوع از این سبک بازی‌ها امسال عرضه شوند. به‌علاوه این شرکت پیش بینی می‌کند که در تابستان یا در دوران تعطیلات این بازی‌ها در کنار سایر بازی‌های Xbox منتشر شوند.

منبع: mspoweruser

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.