فناوری جدید برای بهبود حرکات کششی

فناوری جدید به ورزشکاران در زمینه بهبود عملکرد کششی کمک می کند.

کلیک – تونی پالن، مدیر ورزشی دبیرستان شلبیویل مراسم سقوط شنبه صبح را در دوران ورزشی پیش فناوری یادآوری کرد.

پالن گفت: “مسئولان اصلی دبیرستان، نوارهای VHS خود را در بازی روز جمعه خواهند گرفت و برای ملاقات با مربی تیم هفته آینده خواهند رفت، بنابراین می توانند نوارها را مبادله کنند”. وی افزود: ” من به مربی ام خاطر نشان کردم که این کار را انجام دهد. این کار خیلی وقت گیر بود. ”

مربیان امروزی بازی های ویدئویی آنلاین را ذخیره کرده و به راحتی می توانند نه تنها مخالفان خود بلکه مخالفان مخالفان خود را نیز مورد بررسی قرار دهند. پیشاهنگی آنلاین تنها یکی از راه هایی است که مربیان از فناوری به منظور بهبود نه تنها اهمیت ورزشی بلکه ایمنی ورزشی، بهره می گیرند.

پالن گفت: ” توسعه پروتکل ضربه مغزی احتمالا بزرگترین چیزی است که ما به طور کلی به منظور افزایش ایمنی انجام داده ایم “. وی افزود: “این پروتکل در تمامی ورزش ها وارد شده و بخش مهمی از کار ایمن نگه داشتن بچه ها است.”

فناوری ورزشی تنها در مورد ایمنی نیست. بلکه همچنین می تواند به بهبود عملکرد ورزشکاران کمک کند. در سنت ترزا؛ تاد واهلند، مدیر ورزشی از سیستم کامپیوتری Freelap برای کمک به بهبود سرعت ورزشکاران استفاده کرد.

او گفت: “این یک ابزار برای کمک به کشف نحوه بهبود سرعت است.”

مربیان همچنین از گوشی های هوشمند و آیپاد ها برای ضبط عملکرد ورزشی و بهبود سند و یا نقاط ضعف استفاده می کنند. در کوه صهیون، جف شامات مربی ارشد و کمک مربی فوتبال گفت: گسترش فناوری در آموزش شامل رایانه های Chromebook برای تمامی دانش آموزان و استفاده از برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است.

وی افزود: “فناوری در حال ترقی است”.

شامات از برنامه های کامپیوتری برای تبادل بازی های ویدئویی با سایر برنامه های فوتبال و برنامه های ویدئویی بهره گرفت که تجزیه و تحلیل متوالی برای فوتبال، بسکتبال و دو و میدانی ارائه می کند.

او گفت: “این آموزش ما را بهبود می بخشد. در صورتی که ورزشکاران بتوانند آنچه را که انجام می دهند ببینند، می توانند تنظیمات را انجام داده و بهتر عمل کنند.”

برنامه وهلند، شامات و شلبیویل نیز از تربیت بدنی جدیدی به نام “فعال سازی ورزشی” به منظور افزایش عملکرد استفاده می کند. این تکنیک شامل اعمال فشار در نقاط خاصی از بدن برای”فعال سازی” گروه های عضله بوده که منجر به سرعت و بهبود پریدن می شود. برخی از مربیان منطقه و تعلیم دهندگان نه تنها فعال سازی را انجام می دهند بلکه ورزشکاران را آموزش می دهند تا خود را فعال کنند..

وهلند گفت: ” توضیح این مسئله دشوار است، در صورتی که شما در واقع این کار را انجام نداده باشید، اما ما آن را به گرمی پذیرفته باشیم. این واقعا کاری در جهت بهبود عملکرد و ایمنی است. بیشتر و بیشتر بچه ها از آن استفاده می کنند و مزایای آن را می بینند. ”

شامات ابراز خرسندی کرد که “شما می توانید تفاوتی که ایجاد می کند را مشاهده کنید. ما داده های نتایج مختلف ورزشکاران را حفظ می کنیم و فعال سازی به آنها کمک می کند تا زمان، پرش خود و یا هر آنچه که بخواهند انجام دهند را بهبود بخشد.”

فن آوری و آموزش نحوه استفاده از آن به دانش آموزان دبیرستانی مقدماتی و ورزشکاران دبیرستانی مزایایی می بخشد که قبلاً به برنامه های حرفه ای و یا نخبگان دانشگاهی محدود بود. وهلند گفت: در حالی که علم، ورزشکاران را در تمام رشته های ورزشی قادر به بهبود عملکرد کرده، او امیدوار است دانش آموزان بیشتری نیز از تکنولوژی برای تلاش در زمینه های جدید بهره گیرند.

او گفت: “ورزشکاران بسیار تخصصی شده اند. ما در حال جدا شدن از ورزشکاران چند منظوره هستیم و من فکر می کنم که شرم آور است. توانایی بهتر شدن به دلیل نوع تکنولوژی خوب است، اما آنها همچنین می توانند کارهای بیشتری را امتحان کنند و این نیز خوب خواهد بود. ”

منبع: herald-reviewبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *