با Google Now فقط موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنید

|
۰ دیدگاه
گوگل ناو موضوعاتی را که دوست ندارید فیلتر می کند

Google Now اخبار خوبی که شما به آن علاقمندید را انتخاب می‌کند.

به گزارش کلیک، سرویس Google Now دستیار شخصی هوشمندی است که در سیستم‌ عامل اندروید گوگل در دسترس است. این سرویس، یک قابلیت اضافه برای اپلیکیشن بومی جستجوگر گوگل اندروید است که برای پاسخ دادن به سوالات از رابط کاربری به زبان طبیعی استفاده می‌کند و درخواست‌ها را برای اجرا کردن، به یک سرویس دهنده وب ارسال می‌کند. استفاده از این سرویس همچنین برای محصولات اپل که دارای سیستم عامل iOS هستند، از آوریل سال ۲۰۱۳ میلادی امکان‌پذیر شد.
در حالی که شما در حال مرور اینترنت از طریق Google Now هستید، می توانید برای پیدا کردن لیستی از تنظیمات فیلترینگ محتوای مورد نظر خود با فشردن دکمه سه-نقطه بر روی هر کارت، اقدام به این کار نمائید. برخی از گزینه‌های فیلتر مربوط به موضوع و برخی دیگر مربوط به اطراف و حتی برای یک دوره زمانی خاص است. این فیلتر همچون پلیس اندروید عمل می‌کند. گوگل با این امکان جدید از توانایی فیلتر منابع خبری در تمامی کارت‌ها بهره مند می‌شود. با این امکان که در Google Now ایجاد شده، اگر شما از دیدن گروه خبر خاصی خسته شده‌اید می توانید با ضربدر زدن روی مربع مربوطه آن را فیلتر کنید.

منبع: lifehacker

0 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.