مدل سازی هوشمند سه بعدی برای دستکاری ویدئو ها

|
۰ دیدگاه

آیا تا به حال خواسته اید یک ویدئو را دستکاری کنید تا افراد داخل آن را مجبور به گفتن حرف هایی کنید که هرگز در مقابل دوربین نخواهند گفت؟ احتمالا شانس این کار را خواهید داشت.

به گزارش کلیک، محققان سیستم تشخیص چهره ای ساخته اند که به شما اجازه می دهد حالات چهره خود را روی افراد داخل ویدئو اعمال کنید. این نرم افزار از یک وب‌کم برای ساخت بلادرنگ مدل سه بعدی از صورت شما استفاده می کند و آن را برای همسانی با جزئیات چهره هدف داخل ویدئو دست کاری می کند. نتیجه این کار به طور ترسناکی طبیعی است. می توانید با صورت بی نهایت جدی ولادیمیر پوتین شکلک در بیاورید یا دونالد ترامپ را به حرف زدن وا دارید.

۳d-modeling-face-control-in-video

در صورتی که این کار فراتر از یک پروژه دانشگاهی شود اثرات آن روی ساخت ویدئو بزرگ است. می توانید از آن برای شوخی با دوستان خود استفاده کنید یا کاری کنید بازیگران معروف دیالوگ های مورد نظر شما را بخوانند آن هم بدون نیاز به تغییرات فریم به فریم فیلم. به بیان دیگر، برای دوره ای آماده شوید که هیچ ویدئویی از شوخی های کامپیوتری در امان نخواهد بود.

منبع : engadget

 

0 پسندیده شده
سیمین حمیدی
سیمین حمیدی هستم. فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و دانشجوی ارشد صنایع دانشگاه شریف. ترجمه و سر در آوردن از اخبار و تازه های علم و تکنولوژی تقریبا تبدیل به یکی از برنامه های روزانه من شده. امیدوارم حاصل کارم برای خواننده های کلیک هم مفید باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.