آغاز فاز سوم فیلترینگ هوشمند

|
۰ دیدگاه

محمود واعظی، وزیر اطلاعات و فناوری ارتباطات، از تلاش برای اجرایی شدن فاز سوم فیلترینگ هوشمند در سال ۱۳۹۵ خبر داد.

به گزارش کلیک، واعظی گفت: طرح فیلترینگ هوشمند را از سال گذشته شروع کردیم و بحث این است که مردم بتوانند از سایت‌ هایی که محتوای مفید دارند اما ممکن است ۱۰ درصد آن غیراخلاقی باشد، استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه سه فاز برای فیلترینگ هوشمند تعریف‌شده است گفت: فاز اول این طرح پایان یافت و فاز دوم آن نیز تا در حال پایان است و امیدواریم فاز سوم را در سال آینده اجرایی کنیم.

وزیر ارتباطات افزود» فاز اول این طرح پایان یافته و فاز دوم آن در حال پایان است، امیدواریم فاز سوم را در سال ۹۵ اجرایی کنیم. در آینده بخش غیراخلاقی سایت‌ هایی که محتوای غیراخلاقی دارند، فیلتر می‌شود و مردم می‌ توانند از بخش‌ های مفید آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: درسال ۹۵ تمام شهرهای کشور به نسل ۳ تلفن همراه متصل می ‌شوند و تلاش می ‌کنیم تا شهرهای بزرگ نیز به نسل چهارم تجهیز شوند. همچنین دنبال آن هستیم تا همه روستاهای کشور از اینترنت بهره ‌مند شوند.

منبع: ISNA

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.