Vivo از گوشی هوشمند شفاف خود رو نمایی کرد

هر روزه اخبار زیادی در مورد گوشی های هوشمند پیشرفته تر همچون گوشی های ضد آب و گوشی های انعطاف پذیر می شنویم. اما در این بین خبر ساخته شدن گوشی شفاف توسط شرکت Vivo بسیار هیجان انگیز بوده است.

با تلاش های فراوان برای پیشرفته تر کردن گوشی های هوشمند، برخی از تولید کنندگان گوشی های هوشمند به دنبال باریک کردن گوشی ها هستند و برخی دیگر به دنبال شفاف کردن گوشی ها به همین خاطر تیزر تبلیغاتی شرکت Vivo در مورد گوشی های شفاف است. ابن شرکت تولید کننده ی گوشی های هوشمند ابتکار جدیدی در صنعت گوشی های همراه پیشنهاد می کند که با گوشی های تا شو و ضد آب تفاوت بسیاری دارد و آن گوشی های شفاف است که می توانید آن طرف گوشی را ببینید.

vivo-teaser-poster-hints-at-transparent-smartphone-

در این تبلیغ یکی از بازیگران و مدل های مشهور و محبوب کره ی جنوبی گوشی شفافی را در دست گرفته است و شما می توانید دست این بازیگر را از این طرف گوشی ببینید و البته این تنها چیزی است که در این تیزر تبلیغاتی معرفی شده است و امکانات دیگر آن هنوز اعلام نشده است. شرکت Vivo در ماه آپریل از ایده ی این محصول جدیدی رونمایی کرد، پس زمان انتشار این گوشی شفاف مشخص نیست.

ایده ی این گوشی شفاف ایده ی بسیار محشری است اما این را باید مد نظر داشته باشیم که تمام قسمت های این گوشی شفاف نیست و فقط برخی از قسمت های این گوشی این ویژگی را دارند که دلیل آن هم نبودن سخت افزار شفاف است که در آینده این مورد هم برطرف می شود.

البته دانستن این نکته هم ضروری است که بدانیم شرکت Vivo اصلا گوشی هوشمندی ندارد و طرح این نوع گوشی هنوز قابل رونمایی نیست و فقط با گذشت زمان مشخص خواهد شد. پس حواستان به Vivo باشد و ببینید که گوشی هوشمند بعدی آن ها چه خواهد بود.

 بدون دیدگاه