ایمن کردن خانه با سیستم حفاظتی مدرن Sage

روزی روزگاری، همه ما آرزو داشتیم بتوانیم چراغ های خانه خود را به صورت اتوماتیک خاموش و روشن کنیم و همچنین قادر باشیم اتفاقاتی که درون و بیرون از خانه مان رخ می دهد را از مکانی دیگر نظارت لحظه ای کنیم.
به گزارش کلیک، Sage امیدوار است تا بتواند با تولید چنین محصولاتی که احساس امنیت و آسودگی خاطر بیشتر به کاربران می دهد و به آن ها امکان دسترسی به نقاط مختلف خانه از هر جایی که باشند، فراهم می کند، گام بزرگی را در این زمینه بردارد. این شرکت محصولاتی از قبیل دوربین، سنسور حرکت، کنترل از راه دور برای تمامی درها و نیز قفل مرکزی تولید می کند.

البته تولید محصولاتی از این قبیل و امکان اداره آن توسط کاربران اتفاق جدیدی نیست و از گذشته وجود داشته است، ولی چه چیزی Sage را متفاوت از بقیه خدمات دهندگان در این زمینه می کند؟ در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

پرداخت هزینه ماهانه، شروع از ۹ دلار در ماه است. شما می توانید از یک ویژگی منحصربه فرد به نام “MyLocal911” استفاده کنید که به شما اجازه می دهد با لمس یک دکمه، به سادگی با مقامات محلی تماس بگیرید، حتی اگر خارج از شهر باشید.

مهندس دیوید لت در این باره می گوید: آن ها دقیقا می دانند شما از کجا تماس می گیرید و مورد اضطراری مربوط به کدام قسمت است. چنان چه شما موردی را از طریق دوربین های خود ببینید و آن را گزارش دهید، آن ها به سرعت وارد عمل می شوند، چرا که می دانند هشدار اشتباه نیست. من پیشنهاد می کنم همه کسانی که زیاد به مسافرت می روند یا می خواهند از خانه خود به خوبی محافظت کنند از این سیستم استفاده نمایند.

کل سیستم امنیتی که توسط Sage نظارت کامل می شود، برای کار از طریق تلویزیون و یکپارچه سازی با تلفن همراه طراحی شده است. با استفاده از یک کابل HDMI به تلویزیون و سیستم Wi-Fi خانه خود متصل شوید تا به طور خودکار، یک رابط “مرکز کنترل” برای شما ظاهر شود. این رابط برای شما دسترسی بی سیم به تمام دستگاه های وابسته به Sage در خانه فراهم می کند و اجازه می دهد این وسایل را از طریق صفحه نمایش تلویزیون کنترل کنید.

در مواردی که قرار است شهر را برای چند روز ترک کنید، گوشی هوشمند شما می تواند برای دریافت جزئیات و اتفاقات منزل مفید باشد. هنگامی که دوربین حرکتی را در یک منطقه تشخیص دهد، مانند کسی که می خواهد پنجره شما را بشکند، ضبط فیلم به طور خودکار آغاز خواهد شد. این اتفاق را می توان در گوشی هوشمند خود و از طریق نرم افزار Sage یا از طریق یک مرورگر کامپیوتر به صورت آنلاین مشاهده نمود.

این سیستم امنیتی خانه طراحی شده است تا انعطاف پذیر و برای استفاده آسان باشد، و به کابران اجازه دهد آن گونه که می خواهند، در هنگام نصب، در آن تغییر ایجاد کنند.

این سیستم بسته به مدل انتخابی، قیمت های متفاوتی دارد که از ۲۰۰ دلار شروع می شود و تا ۳۵۰ دلار افزایش می یابد. خدمات پس از فروش این محصولات به صورت رایگان انجام می شود، ولی کاربران می توانند با ارتقاء حساب کاربری خود و دریافت خدمات ویژه، از مزایای بیشتری برخوردار شوند. این مزایا همان طور که گفتیم، ویژگی “MyLocal911” و نیز امکان ذخیره سازی ویدئوهای ضبط شده در ابر گوگل است.

به نظر استفاده از چنین محصولاتی بسیار مفید و ضروری است. ولی آیا می توان به شرکت یا شرکت هایی که اصلا با آن ها آشنا نیستیم اعتماد کنیم و خانه خود را به آن ها بسپاریم؟ در این که اگر دزدی بخواهد وارد خانه شود و آن ها اقدام می کنند شکی نیست، چرا که اگر اقدام نکنند خودشان زیر سوال می روند. ولی آیا درست است که امکان نظارت تمام وقت از خانه خود را به این افراد بدهیم؟

منبع: digitaltrendsبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *