چگونه Dark Souls 3 را زودتر از زمان انتشار بازی کنیم؟

تنها کمتر از چند هفته به انتشار رسمی نسخه سوم فرانچایز دارک سولز زمان باقی مانده است و بسیاری از گیمرها و طرفداران مشتاقانه برای عرضه این بازی لحظه شماری می کنند. فرانچایز دارک سولز به سخت بودن مراحل و به چالش کشیدن گیمرها مشهور است و اتمام این بازی کار هر گیمری نیست چرا که بیشتر مراحل سخت و طاقت فرسا هستند! استودیوی فرام سافت ور که توسعه دهنده بازی مورد انتظار Dark Souls 3 می باشد، در گذشته اعلام کرده بود که این بازی ابتدا در اختیار گیمرهای ژاپنی قرار می گیرد و پس از گذشت یک ماه، بازی در سراسر جهان عرضه می شود. حال این بازی در کشور ژاپن در دسترس می باشد و در صورتی که شما در کشور ژاپن زندگی می کنید، به راحتی می توانید با خرید این عنوان، آن را بازی کنید. اما کاربران وب سایت معتبر NeoGAF اخیرا روشی یافته اند که به کمک این روش، تمامی دارندگان کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ می توانند هم اکنون این بازی را تجربه کنند و دیگر لازم نیست که منتظر عرضه بازی باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، بر اساس گفته های استودیوی فرام سافت ور، عنوان Dark Souls 3 با فاصله زمانی ابتدا در کشور ژاپن عرضه می شود و پس از گذشت چند هفته، این بازی به صورت جهانی وارد بازار و فروشگاه های بازی خواهد شد. حال بر اساس جزئیات قابل دسترس، نسخه سوم فرانچایز دارک سولز در کشور ژاپن عرضه شده و هم اکنون کاربران ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ که در کشور ژاپن زندگی می کنند، قادر به تجربه این بازی هستند.

dark_souls_3_fi

به دلیل محبوبیت بالای این بازی، کاربران وب سایت بزرگ NeoGAF، روشی یافته اند که با انجام مراحل این روش، می توانید این عنوان مورد انتظار را در کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان خود بازی کنید. توجه داشته باشید که این روش برای تمامی کاربران و دارندگان کنسول های نسل هشتم قابل اجرا می باشد و هیچ گونه محدودیتی از قبیل، محل سکونت و… وجود ندارد. برای مطالعه این آموزش، همراه ما باشید.

>>> کنسول PlayStation 4:

اگر شما یکی از دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ هستید و قصد دارید بازی دارک سولز ۳ را بر روی کنسول PlayStation 4 بازی کنید، دو روش در پیش روی شما است. در روش اول شما می توانید نسخه فیزیکی بازی را از فروشگاه های ژاپنی خریداری کنید. روش دوم نیز خرید نسخه دیجیتالی بازی است که این روش، روش پیشنهادی رسانه کلیک برای کاربران ایرانی می باشد.

خرید نسخه دیجیتالی بازی Dark Souls 3  بسیار آسان است و شما کاربران ایرانی نیز می توانید به کمک روش توضیح داده شده، هم اکنون این بازی را بر روی پلی استیشن ۴ خود بازی کنید. برای خرید نسخه دیجیتالی بازی ذکر شده، به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

 • قبل از شروع، ابتدا یک یک حساب کاربری ژاپنی بر روی شبکه پلی‌استیشن بسازید. برای ایجاد حساب کاربری، اینجـــــــا کلیک کنید.
 • برای ترجمه زبان ژاپنی، می توانید از دیکشنری ها و منابع معتبر خارجی استفاده کنید. (از قابلیت ترجمه متون مرورگر گوگل کروم استفاده کنید)
 • در بخش محل سکونت، می توانید به کمک گوگل مپ، آدرس یک فروشگاه، رستوران، هتل و… را وارد کنید.
 • برای شارژ حساب کاربری خود، لازم است واحد پول شما ین باشد. برای خرید پول به واحد ین، به فروشگاه های معتبر خارجی مانند Play-Asia مراجعه کنید.
 • حال حساب کاربری جدید خود را وارد کنسول پلی استیشن ۴ خود کنید. سپس کد گیفت کارت خریداری شده به واحد ین را در بخش Redeem Code وارد کنید.
 • حال حساب کاربری شبکه پلی استیشن شما شارژ شده است. با مراجعه به فروشگاه پلی استیشن، عنوان دارک سولز ۴ را خریداری کنید و سپس آن را دانلود کنید.
 • در حال حاضر می توانید وارد حساب کاربری اصلی خود شوید و بازی دارک سولز ۳ را بازی کنید. توجه داشته باشید که قبل از برگشت به حساب کاربری اصلی، در حساب کاربری جدید خود، تعیین کنید که کنسول پلی استیشن ۴ شما، برای مصارف خانگی می باشد.

پس از انجام مراحل توضیح داده فوق، شما می توانید نسخه ژاپنی بازی Dark Souls 3 را هم اکنون بازی کنید. توجه داشته باشید که نسخه دیجیتالی این بازی، هیچ تفاوتی با نسخه فیزیکی ندارد. لازم است بدانید که با خرید نسخه ژاپنی بازی Dark Souls 3، تمامی منوها، آیتم ها، توضیحات و… به زبان ژاپنی خواهد بود. البته صدای شخصیت ها و گفت و گوهای بازی به زبان انگلیسی می باشند.

>>> کنسول Xbox One:

اگر شما یکی از دارندگان کنسول ایکس باکس وان هستید و علاقه دارید که بازی دارک سولز ۳ را بر روی کنسول ایکس باکس وان خود بازی کنید، همانند نسخه پلی استیشن ۴، می توانید نسخه فیزیکی این بازی را از فروشگاه های ژاپنی خریداری کنید. نسخه دیجیتالی این عنوان نیز برای کنسول Xbox One قابل خریداری می باشد. روش خریداری نسخه ژاپنی و دیجیتالی بازی دارک سولز ۳ بر روی ایکس باکس وان آسان تر است.

همان طور که اطلاع دارید، کمپانی مایکروسافت این اجازه را به کاربران خود می دهد که بتوانند در هر لحظه منطقه سکونت خود را در حساب کاربری تغییر دهند. بنابراین شما می توانید منقطه حساب کاربری شبکه ایکس باکس لایو خودتان را به کشور ژاپن تغییر دهید. برای این منظور، به وب سایت رسمی ایکس باکس مراجعه فرمایید. یکی از مزایای این روش، دریافت نسخه انگلیسی بازی دارک سولز ۳ است که چگونگی این فرآیند در زیر توضیح داده خواهد شد. برای خرید نسخه دیجیتالی بازی Dark Souls 3 مراحل زیر را طی کنید:

 • یک حساب کاربری موقت بسازید و یا از حساب کاربری فعلی شبکه ایکس باکس لایو خود استفاده کنید.
 • وارد وب سایت Xbox.com شده و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. حال به قسمت پایین صفحه مراجعه کنید و منطقه حساب کاربری خود تا به ژاپن تغییر دهید.
 • حساب کاربری جدید و یا حساب کاربری خودتان را شارژ کنید. توجه داشته باشید که واحد پول شما باید ین باشد. برای خرید اعتبار شبکه ایکس باکس لایو به واحد ین، می توانید از فروشگاه های مربوطه و همچنین فروشگاه ایکس باکس استفاده کنید.
 • با خرید اعتبار، کد اعتبار را در حساب کاربری خود وارد کنید و سپس بازی دارک سولز ۳ را خریداری کنید.
 • برای اتمام کار، یک آدرس در کشور ژاپن را به کمک گوگل مپ یافته و آن را وارد کنید.
 • هم اکنون کنسول ایکس باکس وان خود را روشن کنید و در صورتی که حساب جدید ساخته اید، وارد آن شده و در غیر این صورت، با حساب اصلی خود وارد شبکه ایکس باکس لایو شوید. حال بازی آماده نصب می شود. بازی به صورت اتوماتیک از فروشگاه ایکس باکس دریافت می شود و پس از دانلود و نصب، قادر به تجربه این عنوان خواهید بود.

کنسول ایکس باکس وان به پس از خرید نسخه دیجیتالی بازی دارک سولز ۳، به صورت اتوماتیک این بازی را دانلود می کند. اگر قصد دارید که تمامی منوها، آیتم ها، توضیحات و… به زبان انگلیسی باشند، باید جلوی دانلود شدن بازی را بگیرید. پس از کلیک بر روی دکمه Stop و Cancel، به وب سایت رسمی Xbox.com مراجعه کنید. هم اکنون همانند تغییر منطقه به ژاپن، منطقه حساب کاربری خود را به هر منطقه انگلیسی زبان تغییر دهید. پس از انجام این مرحله، به فروشگاه ایکس باکس مراجعه کرده و بازی دارک سولز ۳ را دانلود کنید. با این کار، تمامی آیتم ها، توضیحات بخش های مختلف بازی، منوها و… به زبان انگلیسی خواهند بود چرا که شما نسخه انگلیسی و دیجیتالی بازی را خریداری کرده اید.

با انجام مراحل بالا، می توانید هم اکنون عنوان مورد انتظار و پرطرفدار Dark Souls 3 را بر روی کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بازی کنید. همان طور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، این روش برای تمامی کاربران کنسول Xbox One و PlayStation 4 قابل اجرا می باشد. متاسفانه هنوز روشی برای تجربه زودتر نسخه رایانه های شخصی این بازی یافت نشده است و پی سی بازها باید تا تاریخ انتشار جهانی بازی صبر کنند.

همچنین مدتی پیش سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی نسخه رایانه های شخصی بازی دارک سولز ۳ مشخص شد. برای مشاهده متن کامل این خبر، اینجــــــــا کلیک کنید.

http://assets2.ignimgs.com/2015/06/11/darksouls1280jpg-98f75c_1280w.jpg

بسیاری از گیمرها در مراسم E3 سال گذشته منتظر رونمایی از نسخه سوم فرانچایز دارک سولز بودند که سرانجام کمپانی فرام سافت ور از این بازی ویدیویی رونمایی کرد. نسخه دوم این فرانچایز در مقایسه با نسخه اول پیشرفت چشم گیری داشته و جذابیت بازی نیز افزایش یافته بود. حال استودیوی فرام سافت ور این قاعده را در نسخه سوم این فرانچایز نیز اجرا کرده و طبق ادعاها، در بازی دارک سولز ۳، ایده ها و خلاقیت های جدیدی به چشم دیده خواهند شد. بنا به ادعای کمپانی سازنده، نسخه سوم بازی دارک سولز وسیع تر و جذاب تر از نسخه های پیشین خواهد بود. در پایان شایان به ذکر است که بازی Dark Souls III در تاریخ ۱۲ آپریل سال آینده میلادی (۲۰۱۶) مصادف با ۲۴ فروردین ماه سال ۱۳۹۵ برای کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت (پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان) و همچنین رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر می شود. این عنوان بی نظیر توسط استودیوی FromSoftware ساخته شده و کمپانی Bandai Namco Entertainment وظیفه انتشار این بازی را بر عهده دارد.

در انتهای این آموزش، دیدگاه شما در رابطه با بازی دارک سولز ۳ چیست؟ آیا شما برای تجربه زودتر این عنوان، از روش توضیح داده شده استفاده خواهید کرد؟ شما عنوان راک سولز ۳ را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: VG247بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *