میزان پوشش دهی اپراتورهای تلفن همراه

|
۰ دیدگاه

با توجه با تبلیغات روزافزون اپراتورهای موبایل، آنچه بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد میزان پوشش دهی آن هاست. چندی پیش گزارشی از میزان پوشش دهی اپراتورهای اصلی موبایل منتشر شد.

به گزارش کلیک، طبق گزارش ارایه شده به وسیله معاونت برنامه ‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارزیابی شاخص‌ های ارتباطی در کشور، تا پایان آذرماه ۹۴، ضریب نفوذ اپراتور اول ۵۳٫۷۱ و اپراتور دوم ۳۸٫۵۸ درصد اعلام شد، و مابقی اپراتورها نیز ۷٫۷۱ درصد می باشد.

اپراتور اول ۳۱ هزار و ۵۶۸ کیلومتر از جاده های اصلی و ۳۴ هزار و ۵۹۱ کیلومتر از جاده های فرعی را تا پایان آذرماه ۹۴ تحت پوشش قرار دهد.

اپراتور دوم هم در مدت مشابه، ۳۲ هزار و ۱۵۸ کیلومتر از جاده های اصلی و فرعی را پوشش داده است.

از نگاه شاخص پوشش جمعیتی، اپراتور اول ۹۴٫۲ درصد و اپراتور دوم نیز ۸۵٫۶۸ درصد از جمعیت کشور را پوشش داده اند. طبق آمارها، تا پایان آذرماه ۹۴، اپراتور دوم ۰٫۲۲ درصد نسبت به زمان مشابه پارسال، رشد داشته است.

منبع : isna

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.