با قابلیت Discover People دوستان خود را در اینستاگرام پیدا کنید

|
۰ دیدگاه
tumblr_o28s6lK4bj1r1thfzo1_1280

آیا دوست دارید دوستان خود را در اینستاگرام بیابید ولی تا به حال نتوانسته اید این کار را انجام دهید؟ اینستاگرام راه حل جدیدی برای این مشکل معرفی کرده است.

به گزارش کلیک، برای حل این مشکل در اینستاگرام، این اپلیکیشن یک قابلیت جدید به نامه Discover People (یافتن افراد) به خود اضافه کرده است که با استفاده از آن به راحتی می توانید کاربران دیگر را بیابید.

این قابلیت به صفحه اصلی نسخه وب این اپلیکیشن اضافه شده است. هنگامی که سایت اینستاگرام به نشانی Instagram.com را در مرورگر خود باز کنید، یک آیکون کوچک قطب نما شکل در گوشه سمت راست صفحه دیده می شود.

یکی از سخنگو های اینستاگرام می نویسد قابلیت Discover People در نسخه وب موبایلی اینستاگرام نیز موجود است و در سراسر وب می توان از آن استفاده کرد.

هنگامی که کاربر روی آیکون Discover People کلیک کند، تعدادی از افراد قابل دنبال کردن را مشاهده می کند که سه عدد از آخرین تصاویر ارسال شده هر فرد نیز قابل مشاهده است.

این قابلیت با آیکون جدید هفته گذشته به سربرگ نسخه وب اینستاگرام اضافه گردید.

منبع: indiatimes

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی هستم دانشجوی رشته زبان انگلیسی چند سالی هست که در زمینه مهارت های مختلف رایانه ای فعالیت دارم، از طراحی و مدیریت سایت گرفته تا طراحی گرافیکی.طراحی کامپیوتری جزو علایقم هست و با نرم افزار های مختلف در این زمینه کار می کنم. فعلا هم مقالات و مطالب انگلیسی رو ترجمه می کنم. امیدوارم این مطالب براتون مفید باشه
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.