انتشار تصاویر دو مدل جدید از ساعت هوشمند هوآوی در سایت چینی زبان این شرکت!

به تازگی شاهد انتشار تصاویر مربوط به مدل‌های جدیدی از نسخه بانوان ساعت هوشمند کمپانی هوآوی (هوآوی واچ) در سایت رسمی و چینی زبان این کمپانی بودیم.

ساعت هوشمند هوآوی یا همان هوآوی واچ (Huawei Watch) به تازگی به روز رسانی اندروید ۶٫۰ را دریافت کرد. این ساعت هوشمند هم اکنون از جمله محصولات پرطرفدار شرکت هوآوی است که به ویژه در بازارهای داخلی کشور چین فروش بسیار خوبی داشته و هوآوی را به سود مناسبی رسانده است. ساعت هوشمند و مچی هوآوی واچ در ابتدا نیز شامل مدل‌های مختلفی می‌شد، اما با یک نگاه ساده به تمامی مدل‌های این محصول متوجه می‌شدید که هوآوی در طراحی آن به سلیقه بانوان چندان اهمیت نداده و نسخه‌های مختلف ساعت هوشمندش بیشتر به منظور استفاده آقایان طراحی شده است. هوآوی خود نیز این موضوع را درک کرد و به همین دلیل در جریان نمایشگاه CES 2016 به طور رسمی دو نسخه جدید از ساعت هوشمند هوآوی واچ را معرفی کرد که طراحی آن‌ها به گونه‌ای بود که مناسب برای بانوان محسوب می‌شد. این دو نسخه از ساعت هوشمند هوآوی با نام‌های اختصاصی Huawei Watch Elegant و Huawei Watch Jewel معرفی شدند.

هوآوی در طراحی این دو نسخه از ساعت‌های هوشمندش سعی کرد که ظرافت دستگاه را افزایش دهد. این شرکت چینی، دستبند دو محصول نامبرده شده را باریک‌تر طراحی کرد و در بدنه آن‌ها از مواد تزئینی و چشم‌نوازی استفاده کرد که بیشتر باب میل بانوان است. حال شاهد انتشار تصاویر مربوط به دو مدل جدید این محصولات هستیم. ساعاتی پیش هوآوی تصاویر مربوط به دو مدل جدید از نسخه بانوان ساعت هوشمند هوآوی واچ خود را در سایت رسمی و چینی زبانش منتشر کرد.

به گزارش کلیک، دو مدل جدید ساعت هوشمند هوآوی در واقع مدل‌های متفاوتی از دو ساعت هوشمند Huawei Watch Elegant و Huawei Watch Jewel محسوب می‌شوند. مدل اول در واقع یک ساعت Huawei Watch Elegant با دستبند چرمی قهوه‌ای بوده و مدل دوم یک ساعت Huawei Watch Jewel با دستبند چرمی قرمز رنگ است که پیش از این شاهد عرضه نسخه‌های این چنینی ساعت‌های هوشمند هوآوی نبودیم. تصاویر مربوط به این دو نسخه جدید از ساعت هوشمند هوآوی واچ را می‌توانید در گالری زیر مشاهده کنید.

متاسفانه علیرغم اینکه تصاویر مربوط به این دو نسخه جدید از ساعت هوشمند هوآوی واچ در سایت رسمی این شرکت منتشر شده‌اند، در حال حاضر امکان سفارش و خرید آن‌ها وجود ندارد. تصاویر مربوط به این دو نسخه جدید از ساعت هوشمند هوآوی هم تنها در سایت چینی زبان کمپانی هوآوی منتشر شده‌اند و چناچه در ایالات متحده وارد سایت این شرکت شوید، قادر به مشاهده تصاویر فوق نخواهید بود. این موضوع می‌تواند بدان معنا باشد که هوآوی این نسخه از ساعت هوشمندش را تنها در بازارهای داخلی کشور چین عرضه می‌کند. همچنین برخی از افراد و کارشناسان عقیده دارند که هوآوی در ابتدا قصد دارد تا این دو نسخه جدید ساعت هوشمندش را در بازارهای داخلی کشور چین عرضه کرده و پس از آن این دو مدل جدید را وارد سایر بازارهای جهانی دیگر نظیر ایالات متحده نیز می‌کند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با قیمت این دو نسخه جدید ساعت هوشمند هوآوی ارائه نشده، اما نسخه‌های اصلی و پیشین دو ساعت هوشمند Huawei Watch Elegant و Huawei Watch Jewel در بازارهای ایالات متحده به ترتیب برابر با ۴۹۹ و ۵۹۹ دلار بودند.

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *