بارگذاری ویدئوهای ۶۰ ثانیه ای در اینستاگرام

 

شاید بتوان تنهاترین و بزرگ ترین معضل استفاده از اینستاگرام را محدودیت به اشتراک گذاری و تماشای ویدیوها دانست. کلیپ هایی با محدودیت زمانی تنها ۱۵ ثانیه که در آخرین به روزرسانی این شرکت محدودیت آن به ۶۰ ثانیه رسیده است.

به گزارش کلیک، نرم افزار محبوب اینستاگرام که این روزها بیش از پیش به میزان کاربران خود تفاخر می کند، به تازگی با برداشتن محدودیت زمانی در به اشتراک گذاری کلیپ ها این محبوبیت را دو چندان کرده است.

از دوماه گذشته که اینستاگرام محدودیت زمانی ویدیوها رابرای تبلیغات در این نرم افزار برداشته است، شایعاتی مبنی بر این که شرکت اینستاگرام برای کاربران عادی نیز این قابلیت را در نظر خواهد گرفت بر سر زبان ها افتاده است. شرکت اینستاگرام در آخرین بروزرسانی ارائه شده میزان زمان برای ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده را به یک دقیقه کامل رسانده است.

مدیران ارشد این شرکت اذعان دارند پس از این تحول، میزان تماشا و اشتراک گذاری کلیپ ها تا ۴۰ درصد افزایش داشته است. در چند ماه اخیر نرم افزار اینستاگرام با رفع معایب خود در نظر سنجی ها به عنوان یکی از محبوب ترین نرم افزارها در شبکه های اجتماعی شناخته شده است. لازم به ذکر استاین بروزرسانی، از روز گذشته برای سیستم عامل های اندروید و IOS قابل دریافت است.

 

منبع: thevergeبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *