بلک‌بری از دو گوشی اندرویدی جدید رونمایی می‌کند

|
۰ دیدگاه

بنا به تازه‌ترین گزارشات منتشر شده، ظاهرا کمپانی بلک‌بری قصد دارد که در سال ۲۰۱۶ از دو گوشی هوشمند اندرویدی جدید رونمایی کند.

بنا به گزارش سایت BBCzech که یک سایت رسمی و شناخته شده مربوط به اخبار کمپانی بلک‌بری است، ظاهرا طی سال جاری کمپانی بلک‌بری از دو گوشی هوشمند اندرویدی جدید رونمایی می‌کند. این دو گوشی با کدهای اختصاصی BlackBerry Hamburg و BlackBerry Rome شناخته می‌شوند.

به گزارش کلیک، هنوز اطلاعات جزئی در رابطه با خصوصیات و ویژگی‌های فنی این دو محصول ارائه نشده، اما به نظر می‌رسد که گوشی هوشمند اندرویدی با کد Rome نسبت به گوشی Hamburg قدرتمندتر باشد. همچنین گفته شده این گوشی از صفحه نمایش لمسی و صفحه کلید فیزیکی بهره‌مند می‌شوند.

اما بنا به اطلاعات به دست آمده، گوشی هوشمند اندرویدی که با کد Hamburg شناخته می‌شود از نظر مشخصات فنی نسبتا محصولی میان رده و رو به بالا خواهد بود و تنها از یک صفحه نمایش لمسی بهره‌مند می‌شود. ظاهرا کمپانی بلک‌بری گوشی هوشمند Hamburg را طی فصل پاییز معرفی می‌کند و گوشی هوشمند Rome نیز پیش از پایان سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد.

به طور کلی به نظر می‌رسد که کمپانی بلک‌بری همواره کد اختصاصی مربوط به گوشی‌های هوشمند اندرویدی خود را بدین صورت انتخاب می‌کند و از نام شهرها در کدگذاری محصولاتش استفاده به عمل می‌آورد. به عنوان مثال گوشی هوشمند بلک‌بری پریو با کد اختصاصی Venice شناخته می‌شد. چندی پیش هم گفته شده بود که محصولی با کد اختصاصی Vienna در مرحله طراحی از سوی بلک‌بری قرار دارد. حال باید مشاهده کرد که سرنوشت دو گوشی هوشمند اندرویدی جدید این شرکت که با کدهای BlackBerry Hamburg و BlackBerry Rome شناخته می‌شوند چه خواهد شد؟

منبع: androidheadlines

0 پسندیده شده
امین رضائیان
امین رضائیان هستم. 25 ساله و دانشجوی ارشد رشته‌ی عمران - مهندسی زلزله، فوق‌العاده علاقمند به دنیای دستگاه‌های هوشمند به ویژه موبایل و تبلت، تقریبا 4 سالی میشه که به طور حرفه‌ای تو زمینه‌ تولید محتوا، پشتیبانی رسانه‌ای و نگارش مقالات اختصاصی حوزه‌ موبایل، تبلت و اجزای سخت افزاری تشکیل دهنده‌ این محصولات فعالیت دارم. امیدوار هستم که بتونم تجربیات خودم رو به شکل کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار بدم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.