نسخه جدید سافاری برای توسعه‌دهندگان وب

|
۰ دیدگاه
مرورگر سافاری

نسخه جدید مرورگر سافاری برای توسعه‌دهندگان وب منتشر شد.

به گزارش کلیک، اخیرا شرکت اپل نسخه جدید مرورگر سافاری را برای توسعه‌دهندگان وب طراحی کرده است. هدف این توسعه‌دهندگان آگاهی یافتن از آخرین فناوری‌های وب مربوط به مرورگرها است تا بتوانند وب سایت‌های خود را مطابق با فناوری‌های جدید طراحی کنند.

مشابه گوگل کروم که نسخه Beta و Canary را عرضه می‌کند، نسخه اولیه فناوری سافاری به توسعه‌دهندگان وب این امکان را می‌دهد تا به آخرین نسخه‌های WebKit، CSS، JavaScript و HTML دسترسی داشته باشند تا در نهایت بتوانند محصولات مناسبی برای مصرف‌کنندگان فراهم نمایند.

مرورگر سافاری

نسخه اولیه فناوری سافاری با iCloud سازگاری خواهد داشت بنابراین Bookmarkها و تنظیمات می‌توانند از نسخه اصلی به نسخه اولیه انتقال پیدا کنند. اپل در گفتگو با وب سایت The Next Web می‌گوید: ما نسخه اولیه مربوط به جدیدترین فناوری‌های سافاری را هر دو هفته به سرعت در Mac App Store به‌روز رسانی می‌کنیم. هم‌چنین این نسخه اولیه می تواند در کنار آخرین نسخه سافاری همزمان اجرا شود. شما می‌توانید هم‌اکنون نسخه آزمایشی فناوری سافاری را از پرتال توسعه‌دهندگان اپل دانلود کنید و اگر پیش از این در این پرتال  ثبت‌نام نکرده‌اید، نگران نباشید. شما می‌توانید بدون ثبت نام نیز نسخه آزمایشی را دریافت کنید.

منبع: theverge

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.