نسخه جدید سافاری برای توسعه‌دهندگان وب

نسخه جدید مرورگر سافاری برای توسعه‌دهندگان وب منتشر شد.

به گزارش کلیک، اخیرا شرکت اپل نسخه جدید مرورگر سافاری را برای توسعه‌دهندگان وب طراحی کرده است. هدف این توسعه‌دهندگان آگاهی یافتن از آخرین فناوری‌های وب مربوط به مرورگرها است تا بتوانند وب سایت‌های خود را مطابق با فناوری‌های جدید طراحی کنند.

مشابه گوگل کروم که نسخه Beta و Canary را عرضه می‌کند، نسخه اولیه فناوری سافاری به توسعه‌دهندگان وب این امکان را می‌دهد تا به آخرین نسخه‌های WebKit، CSS، JavaScript و HTML دسترسی داشته باشند تا در نهایت بتوانند محصولات مناسبی برای مصرف‌کنندگان فراهم نمایند.

مرورگر سافاری

نسخه اولیه فناوری سافاری با iCloud سازگاری خواهد داشت بنابراین Bookmarkها و تنظیمات می‌توانند از نسخه اصلی به نسخه اولیه انتقال پیدا کنند. اپل در گفتگو با وب سایت The Next Web می‌گوید: ما نسخه اولیه مربوط به جدیدترین فناوری‌های سافاری را هر دو هفته به سرعت در Mac App Store به‌روز رسانی می‌کنیم. هم‌چنین این نسخه اولیه می تواند در کنار آخرین نسخه سافاری همزمان اجرا شود. شما می‌توانید هم‌اکنون نسخه آزمایشی فناوری سافاری را از پرتال توسعه‌دهندگان اپل دانلود کنید و اگر پیش از این در این پرتال  ثبت‌نام نکرده‌اید، نگران نباشید. شما می‌توانید بدون ثبت نام نیز نسخه آزمایشی را دریافت کنید.

منبع: thevergeبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *