استخدام مشاغل با استفاده از SnapChat

|
۰ دیدگاه
snapchat

گفتگوهای شما در Snapchat می‌تواند منجر به ایجاد فرصت شغلی شود.

به گزارش کلیک، زمانی که شما طبق روال معمول به دنبال یک شغل می‌گردید تنها چیزی که مورد نظر است رزومه شما و مصاحبه حضوری است. اما هم‌اکنون شرکت ها در حال استفاده از حساب‌های شبکه اجتماعی به عنوان مرجع  و مصاحبه‌های غیرحضوری هستند که از طریق اسکایپ انجام می‌دهند.

یک شرکت تبلیغاتی دیجیتال در ایالات متحده پا را از این هم فراتر گذاشته و از نرم‌افزار Snapchat به منظور استخدام کارآموزان خود در تابستان جاری استفاده می‌کند. Space150 که نام این شرکت نبلیغاتی است از تمام مزایایی که در فیلترهای مختلف Snapchat وجود دارد استفاده کرده است و نسخه‌های بسیار زیادی برای دانشکده‌های دانشگاه و مناطقی که انتظار دارند تا دانشجویان مشتاق را برای کارآموزی جذب کند، ایجاد کرده است.

برخی از دانشگاه‌ها و مناطق، فیلترهای خاص خود را دارند مانند NYU، دانشگاه کالیفرنیا و مدرسه Ad میامی. Space150، ده کارآموز را برای هر یک از دفاتر خود در شهرهای نیویورک، لس آنجلس، Minneapolis و Burbank استخدام خواهد کرد.

فیلترهای Snapchat از کارآموزان می‌خواهند تا کانال Space150 Snapchat را دنبال کنند. در این کانال به هر یک از آن‌ها وظیفه‌ای سپرده می‌شود که این کانال در واقع همان برنامه‌ای است که کارآموزان با آن سروکار دارند.

به طور خلاصه می‌توان گفت که هریک از دانش‌آموزان باید یک گزارش Snapchat برای هر یک از مشتریان شرکت ایجاد کنند. این مشتریان شامل Sony، Disney، Nike، Amex خیلی‌های دیگر می‌شود. بنابراین این دانش آموزان باید آمادگی لازم را داشته باشند. مخصوصا از زمانی که Snapchat روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. رقابت بسیار سخت و فشرده است.

این اول بار نیست که یک شرکت از Snapchat به عنوان ابزاری برای استخدام استفاده می‌کند. اما  نوآوری Space150 در بکارگیری فیلترهای مختلف برای جذب افراد جویای کار جالب است. در حقیقت این شرکت روش سنتی استخدام را برای افرادی که تقاضای کار می‌کنند کاملا دگرگون کرده است. زیرا Space150 شرکتی است که اگر فردی را مناسب برای شغلی ببیند برای آن فرد درخواست کار ارسال می‌کند.

فیلترهای جغرافیایی Snapchat از ماه پیش تاکنون در دسترس قرار دارند و به نظر می‌رسد که این اولین بار است که از آن‌ها به عنوان ابزاری برای استخدام افراد استفاده می‌شود.

درک شخصیت یک فرد با استفاده از اطلاعاتی که او بر روی فرم درخواست کار پر می کند بسیار سخت است. در نتیجه ترکیبی از یک عنصر اجتماعی (مانند Snapchat ) با سوابق حرفه‌ای و دانشگاهی یک شخص شیوه و روش بسیار بهتری برای بدست آوردن یک تصویر کامل از شخصیت افراد است.

منبع: thenextweb

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.