ال‌جی: بدنه گوشی جی ۵ تمام آلومینیومی است!

|
۰ دیدگاه

کمپانی ال‌جی در قبال خبرهایی که مبنی بر پلاستیکی بودن بدنه گوشی ال‌جی جی ۵ منتشر شدند عکس‌العمل نشان داده و به طور رسمی در بیانیه‌ای عنوان کرده که پرچمدار جدید از بدنه‌ای تمام آلومینیومی بهره می‌برد.

چندی پیش ویدئویی از سوی برخی منابع خبر منتشر شد که در آن نشان داده می‌شد بدنه گوشی ال‌جی جی ۵ تمام فلزی نبوده و احتمالا ال‌جی از لایه‌ای پلاستیکی بر روی بدنه این گوشی استفاده کرده و یا آن را از الیاف و آلیاژ منحصر به فردی ساخته است. اما ال‌جی امروز در قبال این موضوع عکس‌العمل نشان داده و طی بیانیه‌ رسمی اعلام کرده که گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ از بدنه‌ای یکپارچه و متشکل از مواد تمام آلومینیومی ساخته شده و بر روی این بدنه لایه‌ای پرایمری به ضخامت یک میلیمتر کشیده شده است. بیانیه رسمی ال‌جی بدین صورت بوده است:

“ال‌جی لازم می‌داند که قبال شایعات اخیر منتشر شده در قبال بدنه پلاستیکی پرچمدارش عکس‌العمل نشان دهد. بدنه گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ به طور ۱۰۰ درصد از مواد آلومینیومی ساخته شده و لایه‌ای از پرایمر بر روی آن به کار گرفته شده تا زیبایی و ظرافت دستگاه را افزایش دهد. ماده ذکر در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ به عنوان پتنت رسمی ال‌جی با کد اختصاصی LM201 ثبت شده و کمپانی ال‌جی برای توسعه این ماده با موسسه فناوری صنعتی کشور کره همکاری مستقیمی داشته است. ماده LM201 به منظور استفاده در بدنه اتومبیل‌های اسپرت، لوازم مرتبط با علوم هوا و فضا و لوازم الکترونیکی خاصی توسعه داده شده است.”

۱

بنابراین با توجه به ادعای کمپانی ال‌جی، گوشی هوشمند جی ۵ از بدنه‌ای تمام آلومینیومی بهره می‌برد و تنها لایه‌ای پرایمری بر روی آن کشیده شده است.

منبع: fonearena

0 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.