با خرید جنگ ستارگان ۷ از مایکروسافت ۵ دلار اعتبار بگیرید

|
۰ دیدگاه

مایکروسافت عرضه نسخه دیجیتال جنگ ستارگان: قسمت هفتم(بیداری قدرت) به همراه یک پیشنهاد ویژه را جشن گرفته است، به طوری که شما می توانید با خرید آن، ۵ دلار اعتبار دریافت کنید.

به گزارش کلیک، برای دریافت آن شما باید بیداری قدرت را از فروشگاه مایکروسافت خریداری کرده و DICE’s Star Wars Battlefront را در ایکس باکس یک بار قبل از تاریخ ۴ مِه که به روز جنگ ستارگان معروف است، بازی کنید.
سه هفته بعد از خرید بیداری قدرت، شما این اعتبار را به صورت یک کد که برای شما از طریق Xbox Live ارسال می شود، دریافت خواهید کرد. سپس این کد باید تا ۳۱ مِه باز شود و تا قبل از ۳۰ ژوئن استفاده شود.
بیداری قدرت در تاریخ ۱ آوریل از طریق پلتفرم های ویدئوهای درخواستی دیجیتال با قیمت حدود ۲۰ دلار عرضه شد، در حالی که نسخه بلوری و DVD آن ۵ آوریل عرضه خواهد شد.
به همراه نسخه ویدئوی خانگی بیداری قدرت مجموعه ای از صحنه های حذف شده ارائه شده که اخیراً مورد بازبینی دوباره قرار گرفته اند.
بیداری قدرت همچنین به صورت دیجیتال از طریق سایت هایDisney Movies Anywhere, Google Play, iTunes, Amazon در دسترس است. تنها گزینه موجود برای استفاده از آن خرید یکجای آن است و گزینه اجاره کردن آن هنوز در دسترس نیست.

منبع: MSN

0 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.