شایعات نسل هشتم کتاب‌خوان الکترونیکی آمازون

Kindle بعدی آمازون ممکن است یک محافظ قابل شارژ داشته باشد که عمر باتری را طولانی‌تر کند.

به گزارش کلیک، رئیس آمازون، جف بزوس، در توئیتی گفت نسل هشتم کیندل در راه است و ذکر کرد هفته آینده این شرکت جزییات بیشتری را در میان خواهد گذاشت. مجله وال استریت به نقل از یک منبع داخلی نوشت کتاب‌خوان جدید دارای یک پوشش محافظ قابل شارژ خواهد بود و این پوشش از طریق انرژی خورشیدی شارژ خواهد شد.

این پوشش قابل شارژ، موسوم به “سودا” باعث می‌شود کیندل جدید نازک‌تر از قبل باشد و در عین حال باتری مقاو‌تری خواهد داشت. طبق گزارشات، این پوشش قابل شارژ به احتمال زیاد در آینده نزدیک در دسترس نخواهد بود.

amazon-kindle-tabletjpg
از لحاظ فنی، تا کنون نه مدل کیندل ساخته شده است، از مدل اولیه آن گرفته تا جدیدترین مدل آن به نام Paperwhite 2015 اما نسخه آینده بخشی از نسل هشتم این محصولات خواهد بود.

ما تا کنون کیندل ۲۰۱۴ را بهترین کتاب‌خوان الکترونیکی رتبه‌بندی کرده‌ایم. پس از آن Paperwhite 2015 در رتبه دوم قرار دارد و ما امیدواریم آمازون با نسخه جدید انتظارات ما را برآورده کند.

آمازون اولین کیندل را در سال ۲۰۰۷ روانه بازار کرد، بنابراین چه شما اولین نسخه را استفاده کنید و چه آخرین نسخه، همیشه دیدن نسل بعدی این دستگاه بسیار جذاب خواهد بود. اخیرا مالکین برخی مذل‌های قدیمی‌تر کیندل آمازون نیاز داشتند که به‌روز رسانی ۲۲ مارس را انجام دهند در غیر این صورت باید به صورت دستی نصب می‌شدند. عدم نصب این تنظیمات باعث می‌شد کاربر قادر نباشد کتاب‌های دیگری از سیستم ابری دانلود کند، به فروشگاه کیندل دسترسی داشته باشد و یا از دیگر خدمات استفاده کند.

هنوز مشخص نیست هفته آینده آمازون از نسل جدید رونمایی خواهد کرد یا اینکه تنها اطلاعاتی در مورد این دستگاه خواهد داد. بزوس تنها قید کرده است که این دستگاه “تقریبا” آماده است.

منبع: digitaltrendsبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *