نفوذ به تلفن کاربران با استفاده از حفره امنیتی در iOS 9.3.1

|
۰ دیدگاه

با استفاده از حفره امنیتی iOS 9.3.1 می‌توانید به آسانی به تصاویر و لیست مخاطین افراد دست یابید

به گزارش کلیک، این‌که شما در برخورد با دیگران بسیار خوش صحبت باشید یا اینکه دایره لغات شما آن‌قدر محدود باشد که مانند یک بچه شش ساله صحبت کنید چندان اهمیتی ندارد. آن‌چه که به نظر می‌رسد این است که شما به شکل معجزه‌آسایی می‌توانید به لیست مخاطبین و گالری تصاویر مربوط به آیفون یک فرد دیگر دست پیدا کنید.

یکی از کاربران یوتیوب به نام Videosdebarraquito، در کانال خود نشان می‌هد که چطور با شیرین زبانی و گفتن تنها چند کلمه می‌توان به لیست مخاطبان هرکسی در آیفون ۶S یا ۶S پلاس با استفاده از فناوری ۳D Touch و اتصال به یک خط اینترنت از طریق یک تلفن هوشمند، دست یافت.

برای این کار کافی است تا از Siri درخواست کنید تا در توییتر آدرس‌ یک جی میل را جستجو کند و سپس با استفاده از ویژگی ۳D touch و افزودن مخاطب به لیست مخاطبین خود، می‌توانید تمام تصاویر و شماره تماس‌های موجود در تلفن همراه شخص مقابل را مشاهده کنید.

البته به‌روز رسانی اخیر iOS قرار بود تا مشکلاتی از جمله لینک‌های غیرفعال و مشکل دور زدن راحت رمزهای عبور را در iOS 9.3 حل کند اما با بروز مشکلی که اخیرا دیده شده، iOS نشان داده است که ظاهرا هنوز نتوانسته یک نسخه با ثبات ارائه دهد. بنابراین شاید زمان آن فرا رسیده تا اپل بر روی نسخه iOS 9.3.2 کار کند؟

منبع: dnaindia

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.