جدیدترین گوشی آیفون در ایران و بحث بر سر قیمت

|
۰ دیدگاه

اپل چیزی حدود دو هفته پیش از جدیدترین گوشی خود رونمایی کرد. این گوشی به تازگی وارد بازار ایران شده است و قیمت اعلام شده در بازار ایران، چند برابر قیمت مطرح شده از سوی کمپانی اپل است.

به گزارش کلیک، جدیدترین گوشی آیفون با نام SE به بازار عرضه شده است، قیمتی که در آمریکا برای این محصول در نظر گرفته شده چیزی حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار است که تقریبا رقمی کمتر از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است؛ این در حالی است که از چند روز پیش این گوشی در بازار ایران با دو قیمت در حدود ۲ میلیون و ۱۵۰  هزار تومان برای مدل ۱۶ گیگابایتی و قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای مدل ۶۴ گیگابایتی عرضه می شود.

گفته می شود دلیل این اختلاف قیمت، عرضه محدود این گوشی در بازار است. عدم وجود نماینده رسمی اپل در ایران، این گوشی به صورت غیررسمی و بدون گارانتی به بازار ایران عرضه شده است.

نکته جالب دیگر آن است که این گوشی در حالی در بازار ایران با استقبال خوبی رو به رو شده است که در بازار جهانی آن طور مورد اقبال نبوده است.

آیفون SE که در واقع ترکیبی از امکانات آیفون ۶S و  آیفون ۵ Sبوده و نمایشگر ۴ اینچی با وضوح ۳۲۶ پیکسل در هر اینچ دارد. این محصول جدید پس از آیفون ناموفق ۵C، دومین تلاش اپل برای تصاحب بازارهای شلوغ رده متوسط است.

منبع: isna

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.