ورود مایکروسافت به صورت رسمی به بازار ایران؛ از رویا تا واقعیت

|
۰ دیدگاه

ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، در مصاحبه ای عنوان کرد: مردم در کوبا و ایران به محض آن که زمینه تجارت با امریکا برایشان فراهم شد، با مایکروسافت تماس گرفته و خواستار همکاری با این شرکت شده‌اند.

به گزارش کلیک، وی گفت: حدود یک ماه پیش ایمیلی از فردی از کوبا به دستم رسید که در آن گفته بود: سلام، من فروشنده ویندوز در کوبا هستم و ما جامعه کاربران ویندوز عظیمی در این جا داریم. ما سرورهای بسیاری داریم که سرور ویندوز هستند. من می‌خواهم با شما قرارداد شراکت امضا کنم.

نادلا ادامه داد: به محض آن که توافق هسته ‌ای با ایران به دست آمد، ایمیلی مشابه را دریافت کردم که البته از آن جا که ایران از نظر اداری یک کشور کاملاً ویندوز محور است. جای تعجب نداشت.

او افزود: با وجودی که برخی مایکروسافت را پیش از این یک کمپانی محکوم به شکست می‌دانستند، ولی با طراحی نرم ‌افزار و اپلیکیشن‌هایی که با سیستم عامل اندروید و IOS و حتی لینوکس نیز کار می‌کنند، موفق به کسب رضایت مشتریان خود در گوشه و کنار جهان شدیم.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.