چگونه از ارتقای سیستم عامل خود به ویندوز ۱۰ جلوگیری کنیم؟

برای به روزرسانی سیستم عامل به ویندوز ۱۰ دلایل زیادی وجود دارد، ولی شاید شما هیچکدام از آن دلایل را نداشته باشید. اگر چه ارتقای ویندوز به نسخه جدید آن یعنی ویندوز رایگان بوده و امکانات جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد (به خصوص حل مشکلات ناراحت کننده ای که در ویندوز ۸ وجود داشت)، ولی ممکن است شما سیستم عامل فعلی خود را دوست داشته باشید و از جاسوسی هایی که ویندوز ۱۰ انجام می دهد گرازان باشید.

کلیک – راه نجات شما در دستان نرم افزار Never10 است. این یک نرم افزار ساده است که با فشار دادن یک دکمه از تلاش های مایکروسافت برای ارتقای سیستم عامل شما به ویندوز ۱۰ خاتمه می دهد. شما تنها با یک کلیک می توانید، ارتقای ویندوز را فعال یا غیر فعال کنید و انجام این کار بسیار آسان است.

اگر شما نرم افزار Never10 را نصب نمودید و پس از مدتی تصمیم گرفتید که سیستم عامل خود را ارتقا دهید، این نرم افزار را غیر فعال کرده و سیستم به روز رسانی ویندوز را اجرا کنید.

از آنجایی که مایکروسافت سعی کرده تا ویندوز ۱۰ را بین فایل های به روزرسانی نسخه های قبلی ویندوز قرار دهد،  نرم افزار Never10 با انجام یک بررسی کامل از عدم وجود ویندوز ۱۰ در فایل های به روزرسانی اطمینان حاصل می کند. در صورتی که ویندوز ۱۰ در بین آن ها موجود باشد آن را غیر فعال و حذف کرده و سایر به روزرسانی ها را نصب می کند.

شما به صورت دستی نیز می توانید پیغام های مربوط به ارتقای ویندوز ۱۰ را غیر فعال کنید، ولی این ابزار تنها با یک کلیک کار شما را راحت کرده و از مراجعه به بخش های مختلف بی نیاز می کند. اگر به هیچ وجه دوست ندارید ویندوز خود را به نسخه ۱۰ ارتقا دهید، کافیست این نرم افزار را نصب کرده و پس از فعال سازی برای همیشه آن را به حال خود رها کنید. فقط باید توجه داشته باشید که امکان ارتقای ویندوز به نسخه ۱۰ به صورت رایگان فقط تا ماه ژولای امکان پذیر است، پس اگر می خواهید ویندوز خود را ارتقا دهید زودتر این کار را به انجام برسانید.

منبع: makeuseofبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *