سریع‌ترین گوشی سه ماه اول سال ۲۰۱۶ در بنچمارک AnTuTu کدام گوشی است؟

به نظر شما سریع‌ترین گوشی هوشمند عرضه شده در سه ماه اول سال ۲۰۱۶ در بنچمارک AnTuTu کدام گوشی هوشمند است؟ پرچمدار کنونی سامسونگ، اپل یا یک کمپانی چینی؟!

همانطور که می‌دانید به منظور سنجش توان و قدرت عملکرد دستگاه‌های هوشمند، بنچمارک‌هایی تهیه و تنظیم شده است. این بنچمارک‌های در واقع مجموعه و روند خاصی از تست‌های عملکردی هستند که بستر سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه را تحت فشار قرار داده و نهایتا قدرت پردازشی و عملکردی آن را با عددی نشان می‌دهند. هم اکنون بهترین و سریع‌ترین روش به منظور سنجش قدرت عملکرد گوشی‌های هوشمند، اعمال بنچمارک‌های مختلف بر روی آن‌هاست. یکی از بنچمارک‌هایی که در این بین دیدی کلی نسبت به وضعیت عملکرد قسمت‌های مختلف یک گوشی هوشمند را ارائه کرده و به نوعی کیفیت همگام‌سازی قطعاتی همچون رم، پردازنده مرکزی، مموری و … را نشان می‌دهد، بنچمارک AnTuTu است. این بنچمارک می‌تواند دیدی کلی و بسیار مناسب از وضعیت عملکرد اجزای مختلف دستگاه را در یک مجموعه واحد ارائه کند.

همانطور که می‌دانید طی سه ماه اول سال ۲۰۱۶ شاهد عرضه گوشی‌های هوشمند متعدد و جدیدی بودیم. ما در یک اقدام جالب به بررسی و مقایسه کیفیت عملکرد برترین گوشی‌های هوشمندی پرداختیم که تا قبل از ماه آوریل سال ۲۰۱۶ روانه بازار شدند. عملکرد این محصولات در بنچمارک AnTuTu مورد بررسی قرار گرفته است. دقت داشته باشید که در لیست ارائه شده گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ مشاهده نمی‌شود و دلیل این موضوع هم کاملا مشخص است، چرا که عرضه رسمی این گوشی از روز یکم ماه آوریل آغاز شد. بنابراین ال‌جی جی ۵ از جمله محصولاتی به شمار می‌رود که طی سه ماه دوم سال ۲۰۱۶ روانه بازار شده و در لیست مد نظر ما جایی ندارد.

گوشی‌های هوشمندی همچون گلکسی S7 Edge سامسونگ، آیفون ۶S اپل، Mate 8 هوآوی، Mi5 شیائومی، Pro 5 میزو، گلکسی نوت ۵ سامسونگ، LETV Max، آیفون ۶ اپل، Xplay 5 ویوو و گلکسی S6 سامسونگ از جمله محصولاتی بودند که در این بررسی بهترین کیفیت عملکرد را از خود نشان دادند. بدون تردید شما هم تصور می‌کنید که در این بین رقابت اصلی مابین دو گوشی گلکسی S7 Edge سامسونگ و آیفون ۶S اپل خواهد بود و احتمالا گلکسی S7 Edge سامسونگ با اختلاف ناچیزی توانسته نسبت به آیفون ۶S برتری داشته باشد! اما به واقع این چنین نیست!

به گزارش کلیک، گوشی هوشمند Mi 5 شیائومی در بررسی انجام شده توانست نسبت به آیفون ۶S و همچنین گلکسی S7 Edge سامسونگ عملکرد بهتری داشته و برتری خود را در بنچمارک AnTuTu نمایش دهد. این گوشی هوشمند در برسی انجام شده، امتیاز ۱۳۶۸۷۵ ا به ثبت رساند و رسما خود را به عنوان برترین گوشی سه ماه نخست سال ۲۰۱۶ در بنچمارک AnTuTu معرفی کرد. این موضوع در حالی است که دو گوشی هوشمند گلکسی S7 Edge سامسونگ به کسب امتیاز ۱۳۴۵۹۹ و آیفون ۶S اپل با امتیاز ۱۳۳۷۸۱ به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند! اطلاعات دقیق‌تر مربوط به این موضوع را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

۱

بنابراین گوشی هوشمند Mi5 شیائومی توانسته در بنچمارک AnTuTu بهتر از دو گوشی هوشمند گلکسی S7 Edge و آیفون ۶S اپل عمل کند و بدون تردید این موضوع بسیار جالب توجه است. نظر شما در این رابطه با شکستگی که دو شرکت سامسونگ و اپل در مقابل یک کمپانی چینی خورده‌اند چگونه است؟

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *