ال‌جی جی فلکس ۳ با تراشه اسنپدراگون ۸۲۳ کوالکام معرفی می‌شود

طبق گزارش منابع چینی زبان، ظاهرا کمپانی ال‌جی برخلاف تصور عموما افراد و کارشناسان قصد دارد که در سال جاری از نسخه سوم گوشی هوشمند جی فلکس (LG G Flex 3) رونمایی کند. این گوشی احتمالا به تراشه اسنپدراگون ۸۲۳ کوالکام مجهز می‌شود.

اگر به خاطر داشته باشید کمپانی ال‌جی در ماه اکتبر سال ۲۰۱۳ به طور رسمی از نسخه اول گوشی هوشمند ال‌جی جی فلکس رونمایی کرد. سپس در سال ۲۰۱۴ خبری از نسخه جایگزین این گوشی نشد، اما طی اولین ماه سال ۲۰۱۵ یعنی ژانویه بوده که ال‌جی به طور سمی نسخه دوم این گوشی را با نام اختصاصی جی فلکس ۲ معرفی نمود. پس از آن دیگر خبری در رابطه با نسخه سوم این گوشی منتشر نشد و در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ ال‌جی رسما از محصول کاملا جدید با نام اختصاصی LG V10 رونمایی کرد.

با معرفی گوشی هوشمند LG V10 بسیاری از افراد و کارشناسان بر این باور بودند که ال‌جی دیگر قصد ندارد که نسخه جدیدی از سری محصولات جی فلکس خود را روانه بازار کند و در سال ۲۰۱۶ احتمالا شاهد رونمایی از نسخه دوم گوشی V10 با نام احتمالی LG V20 خواهیم بود! اما بر اساس تازه‌ترین گزارشات به دست آمده از سوی منابع چینی زبان، ظاهرا این موضوع صحت نداشته و ال‌جی طی سال جاری از نسخه سوم سری محصولات جی فلکس خود با نام اختصاصی ال‌جی جی فلکس ۳ رونمایی خواهد کرد.

به گزارش کلیک، احتمالا گوشی هوشمند ال‌جی جی فلکس ۳ از سیستم روی چیپ (SoC) قدرتمند اسنپدراگون ۸۲۳ کوالکام بهره‌مند می‌شود.  تراشه اسنپدراگون ۸۲۳ در واقع نسخه‌ای از تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ است که فرکانس کاری چهار هسته پردازشگر Kyro آن تا ۲٫۶ گیگاهرتز افزایش داده می‌شوند. اما خبر مرتبط با این موضوع تنها به بهره‌مندی گوشی جی فلکس ۳ از تراشه اسنپدراگون ۸۲۳ خبر نمی‌دهد. اگر به خاطر داشته باشید امروز صبح شاهد انتشار خبری در رابطه با فبلت گلکسی نوت ۶ سامسونگ بودیم که در آن خبر هم از تجهیز گلکسی نوت ۶ سامسونگ به تراشه اسنپدراگون ۸۲۳ کوالکام صحبت به میان آمده بود. در واقع منبع آن خبر و اخبار مرتبط با گوشی جی فلکس ۳ مشترک هستند.

۱

طبق ادعای یکی از کاربران چینی با نام مستعار HQ_VISION، ظاهرا در سال جاری سه کمپانی ال‌جی، سامسونگ و سونی محصولاتی را با تجهیز به تراشه اسنپدراگون ۸۲۳ کوالکام روانه بازار می‌کنند. محصول یاد شده سامسونگ فبلت گلکسی نوت ۶ خواهد بود و محصول برند ال‌جی هم گوشی جی فلکس ۳ نامبرده شده است. اما به نام دقیق محصول برند سونی که قرار است به تراشه اسنپدراگون ۸۲۳ مجهز شود اشاره مستقیمی نشده است. با وجود تمامی این تفاسیر نمی‌توان به طور قطعی به اطلاعات فوق اکتفا و اطمینان کرد. بدون تردید اگر قرار باشد ال‌جی از نسخه جدید گوشی هوشمند جی فلکس خود رونمایی کند، در آینده نزدیک اخبار و اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول خواهیم شنید. نظر شما در رابطه با این موضوع و احتمال معرفی گوشی ال‌جی جی فلکس ۳ چگونه است؟

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *