برگزاری همایش ملی بازی و تجارت جهانی

|
۰ دیدگاه

دانشگاه صنعتی شریف، از ۲۵ تا ۳۰ اردیبهشت ماه، میزبان برگزاری همایش ملی انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی می شود.

به گزارش کلیک، هدف برگزاری این همایش، انتقال معنویت دینی، کرامت انسانی و روحیه ایثار و شهادت از طریق هنر انیمیشن و بازی‌ های رایانه ‌ای به نسل نوپای انقلاب، کشف استعدادهای جدید در عرصه انیمیشن و بازی ‌های رایانه ‌ای و همچنین جذب سرمایه‌ گذاری‌ های داخلی و خارجی جهت ساختن انیمیشن و بازی‌ های رایانه‌ ای با استانداردهای جهانی است.

اقتصاد دانش‌ بنیان و کارآفرین فرهنگی، صدور فرهنگ ایرانی اسلامی، ارتقا سبک زندگی سالم، اقتصاد، تجارت، بانک و بیمه، آموزش ‌و پرورش و ارتقا سبک زندگی ایرانی اسلامی با استفاده از انیمیشن و بازی‌ های رایانه ای از مهم ترین محورهای این همایش است

از جمله مهم ترین برنامه های همایش ملی انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی، رونمایی از نخستین ایده بازار دائمی انیمیشن و بازی ‌های رایانه‌ ای، رونمایی از نخستین فن بازار دائمی انیمیشن و بازی ‌های رایانه ‌ای، رونمایی از تولید بزرگترین پروژه انیمیشن رئال جهان، رونمایی از نخستین خبرگزاری تخصصی انیمیشن ایران، تقدیر و تجلیل از فعالان عرصه انیمیشن، رونمایی از سند راهبردی انیمیشن ایران و رونمایی از تمبر یادبود انیمیشن ایران است.

 

منبع: isna

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.