کنفرانس توسعه ماژول‌های اختصاصی ال‌جی جی ۵ جمعه برگزار می‌شود

ال‌جی به طور رسمی اعلام کرده که پس فردا یعنی پانزدهم ماه آوریل در سانفرانسیسکو ایالات متحده کنفرانسی را برگزار کرده و در جریان آن به افراد علاقمند شرایط و چگونگی توسعه ماژول‌ها اختصاصی جدید برای گوشی ال‌جی جی ۵ را شرح می‌دهد.

کمپانی کره‌ای ال‌جی در جریان رویداد MWC 2016 یا همان “کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶” به طور رسمی از پرچمدار جدیدش یعنی گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ رونمایی کرد. این گوشی از نظر سبک طراحی یک محصول کاملا منحصر به فرد محسوب می‌شود و بدنه آن به طور ماژولار طراحی شده است. بدنه ماژولار بدین معناست که شما می‌توانید ماژول‌های خاصی را به این گوشی متصل نموده و از آن‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال ماژولی با نام LG Cam Plus معرفی شده که می‌توان آن را به بخش زیرین بدنه گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ متصل کرد و قابلیت‌های کاربردی دوربین دستگاه را با استفاده از این ماژول افزایش داد. علاوه بر این موضوع، لوازم جانبی اختصاصی دیگری نظیر LG 360 Cam و … نیز در کنار این گوشی هوشمند معرفی شدند که قابلیت همگام‌سازی ویژه‌ای با گوشی جی ۵ ال‌جی دارند. ال‌جی به طور کلی این لوازم جانبی و ماژول‌های اختصاصی توسعه داده شده برای گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ را با لقب “Friends” خطاب می‌کند و حال قصد دارد که تعداد و تنوع این محصولات را افزایش دهد.

به گزارش کلیک، کمپانی ال‌جی قصد دارد که کنفرانسی اختصاصی را در روز پانزدهم آوریل در سانفرانسیسکوی ایالات متحده برگزار کند و در این کنفرانس از توسعه دهندگان و افراد واجد شرایط بخواهد تا نسبت به طرح ایده‌های جدید برای ماژول‌ها و لوازم جانبی اختصاصی گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ وارد عمل شوند. گفته شده که ال‌جی در جریان این کنفرانس جزئیات دقیق مربوط به شرایط و چگونگی توسعه ماژول‌ها اختصاصی جدید برای گوشی ال‌جی جی ۵ را شرح می‌دهد. در این اشاره شده که ظاهرا کمپانی ال‌جی قصد دارد که یک فروشگاه آنلاین اختصاصی را نیز برای لوازم جانبی و ماژول‌های گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ طراحی و راه‌اندازی کند و در این فروشگاه محصولات توسعه داده شده توسط سایر افراد مستعد را نیز عرضه خواهد کرد و بدین صورت در فروش ماژول‌های طراحی شده از سوی این افراد به عموم کمک می‌کند.

ظاهرا همکاری با ال‌جی تحت در این راستا تحت شرایط و ضوابط خاصی انجام خواهد شد و به منظور همکاری مستقیم با ال‌جی شما باید حتما صلاحیت خود را به اثبات برسانید. ال‌جی اعلام کرده که کارشناسان این شرکت به شکل کاملا دقیق و جزئی ایده‌های جدید مرتبط با ماژول‌های مد نظر توسعه دهندگان را بررسی می‌کند و در صورت عملی و نو بودن ایده ارائه شده با فرد مورد نظر وارد همکاری می‌شود. هنوز جزئیات دقیق‌تر مربوط به شیوه همکاری با ال‌جی منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که این شرکت کره‌ای بیشتر به دنبال ایجاد تنوع در ماژول‌ها و لوازم جانبی گوشی هوشمند ال‌جی جی ۵ است و در مرحله کنونی به مسئله مالی اهمیت خاصی نمی‌دهد. در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات همکاری با برند ال‌جی باید تا روز جمعه و برگزاری کنفرانس اختصاصی ال‌جی در سانفرانسیسکو صبور باشیم.

منبع: gsmarenaبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *