مایکروسافت کدهای QR را به ویندوز ۱۰ اصافه می کند

|
۰ دیدگاه
ویندوز 10

مایکروسافت سعی دارد تا با استفاده از این روش ابهامات موجود در مورد این خطا را برای کابران برطرف سازد

به گزارش کلیک، مایکروسافت در حال افزودن کدهای QR به Blue Screen of Death یا BSOD است. این بزرگ‌ترین تغییر در  BSOD است از زمانی که مایکروسافت تلاش کرد تا مشکلات بسیاری را در ویندوز ۸ برطرف سازد و آن را با شکلک اخمو جایگزین کرد. کد جدید QR در آخرین پیش نمایش ویندوز نمایش داده می‌شود، که در به‌روز رسانی سالانه که در تابستان ارائه خواهد شد درباره آن بیشتر بحث می‌شود.

blue screen

مایکروسافت از کدهای QR به منظور کمک به تکنسین‌ها جهت تشخیص کدهای خطا در blue screens استفاده می‌کند و هم‌چنین شرایطی را برای کاربران ویندوز ۱۰ فراهم می‌کند تا به سرعت این کدها را از طریق تلفن همراه خود اسکن کرده تا بتوانند مطالبی جهت رفع مشکل خود در اینترنت بیابند. درک خطاهایی که از طریق BSOD به کاربران نشان داده می‌شوند اغلب پیچیده هستند و اکثر کاربران نمی‌دانند که مشکل اصلی به چه دلیل به وجود آمده است. اما این ویژگی جدید به کاربران ویندوز ۱۰ کمک می‌کند تا هر نوع مشکل به وجود آمده را عیب‌یابی کنند.

منبع: theverge

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.