امکان پشتیبان‌گیری از تصاویر به صورت گزینشی در Google Photos فراهم شد

|
۰ دیدگاه
گوگل

اگر تا پیش از این مجبور به بارگذاری تمام تصاویر بودید، از امروز می‌توانید تنها تصاویر منتخب خود را بارگذاری کنید

به گزارش کلیک، تاکنون کاربران اندروید تنها دو راه پیش رو داشتند. پشتیبان‌گیری (backup) از تمام تصاویر یا این‌که کلا از انجام این‌کار انصراف می‌دادند. اما امروز گوگل از به‌روز رسانی نسخه جدید خود رونمایی کرد که به شما اجازه می‌دهد تا این امکان را داشته باشد که تصاویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و فقط از آن‌ها در حساب خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در نسخه جدید Google Photos کافی است که چند ثانیه انگشت خود را روی یک عکس نگه دارید و عکس‌های  را که مورد نظر شما است، انتخاب کنید. سپس دکمه menu را بزنید و گزینه Back up now را انتخاب کنید. با انجام این کار عکس‌های انتخاب شده در حساب کاربری شما بارگذاری و ذخیره می‌شوند. این یک روش دستی جهت آپلود تصاویر در Google Photos است که در آن مجبور نیستید تا تمام تصاویر را در Google Photos ذخیره کنید.

منبع: lifehacker

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.