سیستم تصفیه هوای هوشمند اسپریمو

دستگاه تصویه هوای SPRIMO  شما را از آلاینده‌های موجود در هوای خانه آگاه می‌کند.

به گزارش کلیک، سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرده است گاهی کیفیت هوای داخل منازل بسیار پایین‌تر از هوای بیرون است. عایق، چسب، سیگار، حیوانات خانگی و محصولات شوینده در محیط خانه باقی مانده و ایجاد مشکل می‌کنند. وجود چندین مورد در خانه تشخیص اینکه کدام یک بیشتر باعث اذیت و آزار فرد می‌شود را مشکل می‌سازد.

مدل‌های مختلفی از تصویه کننده هوا وجود دارد که وعده تمیز کردن هوای خانه شما را می‌دهند. اسپریمو نیز یکی از همین موارد است، اما یک نسخه رومیزی است که هوای اتاق را در محل کار  یا خانه، به طور اختصاصی با تولید حباب تمیز می‌کند. این وسیله سی سانتی‌متر ارتفاع و سه کیلوگرم وزن دارد و می‌تواند بر روی میز کار شما قرار گیرد. حباب‌های تولید شده تا دومتربالا می‌روند.

مدیر عامل اسپریمو گفت: “اگر شما آلرژی دارید، یا سگ یا گربه در خانه نگه‌داری می‌کنید و یا فرزندی دارید که دور از چشم شما سیگار می‌کشد، می‌توانید هوا را دقیقا آن‌طور که می‌خواهید تازه و تمیز کنید. اگر سر دستگاه را کمی به سمت بالا بچرخانید وهفده دقیقه زمان بدهید، بقیه اتاق را نیز تمیز کند.”

sprimo-air-purifier-0001-720x480-c

اسپریمو یک دستگاه تصویه هوای هوشمند است و صفحه نمایش لمسی و سیستم عامل لینوکس دارد. این وسیله در حال حاضر با آیفون کار می‌کند اما نسخه اندروید آن نیز به بازار خواهد آمد. سه صفحه روی این دستگاه تعبیه شده است: یکی برای امتیاز وضعیت هوا (بر اساس دمای هوا و رطوبت و میزان ترکیبات آلی و دی اکسید کربن)، یکی دیگر سرعت فن را از صفر تا صد شماره گذاری کرده و دیگری طول عمر فیلتر را نشان می‌دهد.

کاربران اسپریمو برای کسب بهترین نتیجه از این دستگاه باید تنظیمات مورد نیاز خود را از طریق آزمون و خطا یاد بگیرند. از کجا باید فهمید سطح ترکیبات آلی هوا مضر است؟ شما یک هشدار دریافت کرده‌اید که فعالیت ناگهانی فیلتر را نشان می‌دهد. آیا باید نگران شوید یا اینکه به استفاده از اسپری پاک کننده یا پخت و پز ادامه دهید؟ تمام این موارد را به تدریج فراخواهید گرفت.

اطلاعات گردآوری شده به اسپریمو کمک می‌کنند تا فیلترهای شخصی‌تری ایجاد کند. اگر شما در بوستون زندگی می‌کنید، فیلتر شما با پدرتان که در لس آنجلس زندگی می‌کند تفاوت خواهد داشت.

sprimo-air-purifier-0010-720x480-c

کمبز این دستگاه را به همراه هارولد هان، به دلیل آسم پسرش طراحی کرده‌اند. “ما کلینیک‌های بسیاری را رفتیم و تمام آن ماسک‌ها و دستگاه‌های تصفیه را دیدیم. اما مردم باید بدانند چه اتفاقاتی دور و بر آنان می‌افتد. مساله این است که آنچه نادیدنی است را برای مردم قابل مشاهده کنیم و به یک زندگی سالم‌تر کمک کنیم. این نکته هوشمندانه‌ای است که شرکت ما اجرا کرده و افراد قادر خواهند بود هوای منزل و محیط کار خود را تحلیل کنند.

منبع: digitaltrendsبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *