اپل با طیف رنگی جدیدی به بازار می آید

|
۰ دیدگاه

شرکت اپل به تازگی از محصول جدید خود با رنگی متفاوت رونمایی کرده است. این محصول که انتظار می رود پیشگام در تحول رنگی در شرکت اپل باشد، از طیف “Gold” و “Rose Gold” به رنگ زرد پر حرارت رسیده است.

به گزارش کلیک، شرکت اپل در اقدامی به طراحی و پیش تولید محصولی جذاب با رنگی متفاوت پرداخته است. “iPad Pro 12.9” اینچی که این روزها با ارزش ۱۸۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده است. نخستین بار این محصول توسط شرکت اپل در مراسم خیریه موزه لندن به معرض فروش گذاشته شد. پیش بینی می شود قیمت “iPad Pro 12.9” اینچی به ۱۰ هزار پوند،  ۱۵ هزار پوند و در برخی طراحی ها تا ۱۵ هزار و ۲۱ هزار پوند نیز برسد.

کارشناسان فروش این شرکت عنوان کرده اند در ازای پرداخت این مبلغ و خرید iPad Pro 12.9 اینچی، یک قلم هوشمند اپل، کاور تمام چرم و همچنین قاب هوشمند  از چرم آبی و در پرداخت های فوق العاده یک صفحه کلید هوشمند نیز در پکیج به خریدار تحویل داده می شود. شرکت اپل این فروش ویژه را به مدت محدود در برنامه فروش خود گذاشته است. گرانترین محصول این شرکت در فروش ویژه، مک پرو قرمز رنگ با قیمت ۹۷۷ هزار دلار و همچنین عجیب ترین مبلغ به هدفون Rose Gold با قیمت ۴۶۱ هزار دلار تعلق دارد. این طرح تا ۲۸ آپریل ادامه دارد.

منبع: thenextweb

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.