مکالمات بین المللی ایرانی ها از مرز دو میلیارد دقیقه گذشت

|
۰ دیدگاه

مکالمات بین المللی ایرانی ها در سال ۱۳۹۴ بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دقیقه اعلام شد.

به گزارش کلیک، حسین معدنی پور مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت در این باره گفت: برقراری این حجم مکالمه در سال گذشته، از طریق درگاه های بین المللی شرکت ارتباطات زیر ساخت، با دیگر نقاط جهان امکان پذیر شد.

معدنی پور کانال های ارتباطی این مکالمات را از طریق تجهیزات مداری و تلفن اینترنتی (VoIP ) شرکت ارتباطات زیر ساخت اعلام کرد و افزود: از این میزان مکالمات سهم ترافیک صادره از ایران به مقصد دیگر کشورها یک میلیارد و دویست میلیون دقیقه و میزان ترافیک وارده به ایران یک میلیارد دقیقه است.

مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت اضافه کرد: در ایام نوروز امسال، شرکت ارتباطات زیر ساخت، ۸۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دقیقه ترافیک بین الملل را بین ایران و دیگر کشور های جهان برقرار کرد که از این حجم مکالمه، ۴۸ میلیون و صد هزار دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.

وی با اعلام این که اوج ترافیک روزانه مربوط به روز اول فروردین بود که در این روز ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دقیقه مکالمه مبادله شد؛ تاکید کرد: شرکت ارتباطات زیر ساخت پیش بینی های فنی لازم را برای افزایش ترافیک نوروزی داشته است و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفت های ۲۴ ساعته حضور داشتند تا مکالمات در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.