شواهدی از تغییر نام سیستم عامل OS X به MacOS

|
۰ دیدگاه

طبق شواهد موجود و انتظار ما، اپل قصد دارد نام سیستم عامل OS X خود را به MacOS تغییر دهد.

به گزارش کلیک، در مورد این که این نتیجه گیری چگونه حاصل شده است باید گفت، اپل در مورد طول عمر محصولاتش در روز زمین پاک می نویسید: طول عمر محصولات ما که بر اساس استفاده اولین مشتریان محاسبه شده است برای دستگاه های MacOS و tvOS حدود ۴ سال و برای دستگاه های iOS و watchOS حدود ۳ سال تخمین زده می شود.

 screen-shot-2016-04-14-at-5-26-11-pm

البته این اتفاق اصلا برای ما غافلگیر کننده نیست و ما قبلا نیز منتظر بودیم تا اپل این تغییر را در آخرین کنفرانس توسعه دهندگان WWDC رسما اعلام کند. همچنین اپل از زمان معرفی watchOS و tvOS سنت دیرین خود برای نام گذاری محصولاتش به صورت iStuff را به صورت ماهرانه ای کنار گذاشته است.

در مورد MacOS لغت Mac نیز به طور عجیبی در نام جدید به کار رفته است که می توان آن را یک تفاوت لطیف و البته متمایز با دیگر پلتفرم های اپل دانست.

در صورتی که اپل این تغییر نام را به انجام برساند، ما طبق شایعات باید منتظر باشیم تا phoneOS نیز پس از مدت اندکی در سال ۲۰۱۷ معرفی شود.

منبع: thenextweb

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.