دردسرهای جدید به دلیل تغییرات در بخش جستجوی اپ‌استور

|
۰ دیدگاه

تغییرات اپل می‌تواند منجر به انتقاد شدید توسعه‌دهندگان مستقل و سایر شرکت‌ها شود

به گزارش کلیک، تغییرات جدیدی که توسط  اپل در نسخه جدید اپ‌استور  (App Store) ایجاد شد توسعه‌دهندگان مستقل را دچار مشکل کرد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده توسط شرکت Bloomberg، اپل با استفاده از حدود یک ‌صد کارمند تلاش دارد تا تغییرات جدیدی را برای اپ‌استور  ایجاد کند. در این میان شرکت هایی وجود دارند که از این فرصت استفاده کرده و سعی دارند تا با پرداخت هزینه تبلیغات خود را در اپ‌استور نمایش دهند.

این نوع تبلیغات ممکن است در زمان جستجوی شما به صورت پاپ آپ (pop up) نمایش داده شوند. به عنوان مثال زمانی که به دنبال برنامه‌های کاربردی می‌گردید، ممکن است شما برنامه Evernote را حتی بالاتر از نرم‌افزار گوگل درایو مشاهده کنید (به دلیل هزینه تبلیغاتی که این نرم‌افزار پرداخت کرده است.)

ظاهرا تیم اپل توسط  Todd Teresi، رئیس پیشین شرکت iAD هدایت می‌شود. در اوایل امسال اپل تقریبا به طور کامل همکاری خود با iAD را قطع کرد. می‌توان حدس زد که علت این کار استخدام Todd Teresi توسط اپل جهت ایجاد مدل جدید اپ‌استور باشد.

در حال حاضر سرپرستی تیم اپ‌استور بر عهده phil schiller است.

طبق اظهارات Bloomberg اگر چنین مسائلی حقیقت داشته باشد، هنوز مشخص نیست که چه زمانی این تغییرات اعلام خواهند شد. اما اگر این تغییرات به تاخیر بیافتد، انتظار می رود تا توسعه‌دهندگان واکنش تند و شدیدی نسبت به این قضیه در WWDC (کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل) نشان دهند. به تعویق افتادن این موضوع می‌تواند منجر شود تا شرکت‌های کوچک و توسعه‌دهندگان مستقل از گود رقابت در بخش جستجوی اپ‌استور خارج شوند.

منبع: thenextweb

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.