اپراتور اول به دنبال اخذ فرکانس بیشتر

|
۰ دیدگاه

اپراتور اول در حال مذاکره با رگولاتوری برای دریافت باند ۱۸۰۰ مگاهرتز جهت LTE  است.

به گزارش کلیک، مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار  درباره تأثیر پبام ‌رسان‌ ها و OTTها بر درآمد اپراتورها گفت: پیشرفت OTT ها و شبکه ‌های اجتماعی در دنیا، درآمد اپراتورهای موبایل را با محدودیت مواجه کرده اما راهکار جهانی برای مقابله با این پدیده ارائه ضوابطی برای فعالیت ‌های آن ها است.

صدوقی افزود: در این زمینه یا باید قوانین وضع شود که این ابزار به صورت رایگان با اپراتورها به رقابت نپردازند یا حداقل ۵۱ درصد تضامین درآمدی اپراتورها به دولت کاهش یابد.

وی درباره توسعه سایت‌ های نسل سوم و چهارم و اخذ فرکانس بیشتر، توضیح داد: در حال مذاکره برای دریافت باند ۱۸۰۰ مگاهرتز جهت LTE هستیم اما هنوز موفق به دریافت آن نشده‌ ایم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار همچنین در خصوص متقضایان راه ‌اندازی خدمات MVNO  نیز اضافه کرد: تاکنون با ۱۱ تا ۱۴ متقاضی راه‌ اندازی MVNO موافقت صورت گرفته که این تعداد در آینده بیشتر هم می‌شود. در این زمینه طرحی کلی داریم که هیاتی ۵ نفره در قالب کمیته آن را پیگیری و شرکت‌ های توانمند را به هیات مدیره شرکت معرفی می‌ کند.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.