فوت نوجوان ۱۸ ساله چینی در حین جداسازی سوکت شارژر گوشی از کامپیوتر!

یک نوجوان ۱۸ ساله چینی در کافی‌نتی در ووهان  (Wuhan) چین در حین جدا کردن کابل شارژر گوشی خود که به پورت یواس‌بی کامپیوتری متصل بود درگذشت.

به گزارش کلیک – این نوجوان فوت شده کارگر یک کارخانه تولید پوشاک و مشتری دائمی این کافی‌نت بوده است. این اتفاق در تاریخ ۱۵ آوریل، هنگامی که این پسر نوجوان شیفت شب کاری خود را به پایان رساند، رخ داد. به گفته برادرش، او مانند همیشه در صندلی همیشگی خود در کافی‌نت نشسته بود و هنگامی که بازی که در حال انجام آن بود به پایان رسید، وی با هدف جداسازی کابل شارژر گوشی از کامپیوتر وارد عمل شد و ناگهان این اتفاق وحشتناک رخ داد.

بردارش می‌گوید: “برادرم هنگام جدا کردن کابل فریادی کشید و پای او با پایه فلزی میز برخورد کرد پس از آن بر روی زمین افتاد و از دهانش کف خارج ‌شد، اما افراد حاضر در کافی‌نت هیچ‌کدام به کمک او نیامدند. کاملا مشهود بود برادرم صدمه دیده، اما هیچ‌کدام از کارکنان کافی‌نت کمک نکردند.”

سپس برادر نوجوان متوفی با عموی خود که در همان کارخانه تولید پوشاک مشغول به کار بود، تماس می‌گیرد. عموی او نیز سریعا خود را به محل حادثه رسانده و برادرزاده‌اش را به نزدیک‌ترین بیمارستان موجود منتقل می‌کند. پس از ۲۰ دقیقه این نوجوان فوت می‌کند و دلیل مرگ او صدمات ناشی از برق گرفتگی اعلام می‌شود.

به منظور تحقیقات بیشتر در مورد این حادثه، مجوز این کافی‌نت تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آمده است. اتفاقاتی از این قبیل تازگی ندارند. هفته گذشته هم یک زن مالزیایی به دلیل برق گرفتگی حین صحبت با موبایلی که در حال شارژ شدن بود، فوت شد.

در سال ۲۰۱۳ نیز یک زن چینی هنگام پاسخ دادن به تماس تلفنی‌اش زمانی که گوشی او به شارژر متصل بود، فوت کرد.

منبع: mashableبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *