تاریخ انتشار Mirror’s Edge Catalyst تغییر کرد

هم اکنون بسیاری از گیمرها مشغول تجربه نسخه بتای بازی Mirror’s Edge: Catalyst هستند چرا که کمپانی الکترونیک آرتز در گذشته قول انتشار نسخه بتا عمومی را به تمامی کاربران و طرفداران خود داده بود. متاسفانه در روز انتشار نسخه بتا، استودیوی دایس با انتشار خبر جدید، کام گیمرها و طرفداران این مجموعه را تلخ کرد. بسیاریی از گیمرها خود را برای تجربه بازی Mirror’s Edge Catalyst آماده کرده بودند که متاسفانه روند انتشار این بازی تغییر پیدا کرده و به همین علت، سازندگان تاریخ عرضه این عنوان مورد انتظار را تغییر داده اند. بنابراین اگر یکی از طرفداران پر و پا قرص این مجموعه هستید، برای تجربه نسخه جدید، باید کمی بیشتر صبر کنید! طبق ادعا استودیوی دایس، نسخه نهایی بازی میرر اج کاتالیست در تاریخ ۹ ژوئن به دست گیمرها و علاقه مندان خواهد رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، ساعاتی پیش استودیوی دایس در وب سایت رسمی خود خبر تاخیر در انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst را منتشر کرد! در این صورت، این عنوان مورد انتظار در تاریخ ۷ ژوئن سال میلادی جاری (مصادف با ۱۸ خرداد ماه سال ۱۳۹۵) در آمریکای شمالی و در تاریخ ۹ ژوئن سال ۲۰۱۶ (مصادف با ۲۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۵) در اروپا و سایر نقاط جهان عرضه خواهد شد. این در حالی است که کمپانی الکترونیک آرتز در تاریخ ۲۴ می امسال قصد انتشار بازی را در سر داشت.

در جدیدترین پست منتشر شده در وب سایت رسمی این عنوان، طراح ارشد بازی Mirror’s Edge Catalyst، آقای Erik Odeldahl، علت تاخیر خوردن بازی را مشخص کرد. ایشان در طی یک بیانیه اعلام کرد که قابلیت های تجربه بازی به صورت اجتماعی و اشتراک گذاری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و کمپانی دایس هم اکنون در حال توسعه یک تکنولوژی جدید جهت تجارت آنلاین مشغول به کار است. این استودیو هم اکنون با تمام قدرت از تکنولوژی جدید بهره می گیرد تا گیمرها در نسخه نهایی از قابلیت جدید بازی بهره مند شوند. البته بخشی از تکنولوژی تجاری آنلاین هم اکنون در نسخه آزمایشی بازی قابل مشاهده می باشد.

به همین علت، استودیوی دایس نیازمند مطالعه بازخوردهایی است که گیمرها در طول نسخه بتای بازی ارسال می کنند تا استودیوی سازنده تغییراتی را در نسخه نهایی بازی ایجاد کند و مشکلات تکنولوژی جدید و گیم پلی بازی را برطرف نماید. آقای اریک اودندال، طراح ارشد بازی، این چنین توضیح داد:

ما می خواهیم مطمئن شویم که فرصت و زمان کافی برای برطرف کردن مشکلات و باگ های بازی داریم. ما قصد داریم که گیمرها با ارسال بازخوردها، پیشنهادات و انتقاد هایی که گیمرها در طول تجربه نسخه آزمایشی این بازی به دست می آورند، تغییراتی را در نسخه نهایی بازی انجام دهیم.

به همین خاطر، ما تصمیم گرفتیم که تاریخ انتشار بازی را کمی تغییر دهیم. بنابراین، بازی Mirror’s Edge Catalyst در تاریخ ۷ ژوئن امسال در آمریکای شمالی و در تاریخ ۹ ژوئن در اروپا و سایر نقاط جهان عرضه خواهد شد. ما مطمئن هستیم که این دو هفته، به ما کمک می کند تا تمامی مشکلات بازی را برطرف کنیم و در نهایت، گیمرها از تجربه نسخه نهایی بازی هیجان زده شوند.

شایان به ذکر است که نسخه بتای محدود بازی عنوان Mirror’s Edge: Catalyst در تاریخ ۲۲ آوریل سال ۲۰۱۶ مصادف با ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ آغاز می شود و دسترسی گیمرهایی که برای تجربه این نسخه، ثبت نام کرده بودند، باز می شود. متاسفانه مهلت ثبت نام برای دسترسی به این نسخه به اتمام رسیده است و در صورتی که برای نسخه آزمایشی این بازی ثبت نام نکرده اید، چاره ای نیست و باید تا روز ۹ ژوئن منتظر بمانید.

نسخه آزمایشی محدود بازی Mirror’s Edge: Catalyst تا روز ۲۶ آوریل سال میلادی جاری مصادف با ۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ ادامه خواهد داشت و گیمرها می توانند بازخوردهای خود را به اطلاع سازندگان برسانند تا نسخه نهایی این عنوان، عاری از هر گونه مشکل و باگ باشد.

هم اکنون استودیوی دایس در حال توسعه بازی Mirror’s Edge Catalyst می باشد و در پس از اتمام مراحل ساخت این بازی، کمپانی الکترونیک آرتز وظیفه انتشار این عنوان را بر عهده دارد. اگر یکی از طرفداران این مجموعه هستید، حتما نسخه جدید این بازی را تجربه کنید چرا که کمپانی الکترونیک آرتز ادعا می کند که بازی Mirror’s Edge Catalyst، ادامه نسخه قبلی این فرانچایز خواهد بود و بسیاری از مسائل برای گیمرها روشن می شود. اگر نسخه قبلی این بازی را تجربه کرده باشید، ممکن است در برخی مسائل به اهداف خود نرسیده اید که در این نسخه، علاوه بر اهداف جدید، سراغ مسائل قبلی نیز خواهید رفت. البته میزان دسترسی شما به مناطق شهر محدود خواهد بود و با گذشت زمان و طی مراحل بازی، از محدودیت شما کاسته می شود.

عده ای از گیمرها از نسخه قبلی بازی Mirror’s Edge راضی نبودند و گیم پلی آن را خسته کننده دانستند. کمپانی الکترونیک آرتز و استودیوی دایس در زمان معرفی از نسخه جدید این مجموعه اعلام کرد که سیستم گیم پلی بازی از نو ساخته شده و به همین علت شهر، گیم پلی، شخصیت ها و سیستم مبارزه ای بهتر از قبل شده است. بنا به این خبر منتشر شده، عنوان  مورد انتظار Mirror’s Edge Catalyst در تاریخ ۹ ژوئن سال ۲۰۱۶ مصادف با  ۲۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامیپوترهای شخصی توسط کمپانی الکترونیک آرتز عرضه خواهد شد.

در انتهای این خبر، دیدگاه شما در خصوص تغییر انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst چیست؟ آیا تاخیر دو هفته ای می تواند نسخه نهایی بازی را بهتر از گذشته کند؟ در صورتی که شما به نسخه آزمایشی بازی دسترسی دارید، این نسخه را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *