کانتر استرایک را در گوشی خود بازی کنید

اگر شما از عاشقان بازی کانتراسترایک هستید خبر خوشی برای شما داریم. اکنون این بازی بر روی دستگاه های اندروید گوشی شما در دسترس است.

به گزارش کلیک، علیبک اوماروف (Alibek Omarov)برای ذکاوت فنی خود برای انجام این شاهکار شایسته تمجید بسیار است. دستگاه های اندرویدی کنونی هرگز قرار نبوده یک بازی مانند کانتر استرایک را اجرا کنند؛ اما اکنون نسخه ۱٫۶ این بازی به خوبی در یک تبلت اندرویدی اجرا می شود.

البته عملکرد آن کامل و بی نقص نیست. و به طور کلی این بازی از آن گونه بازی هایی نیست که شما بتوانید آن را بر روی یک موبایل لمسی به راحتی انجام دهید (به دلیل داشتن دکمه های فراوان). اما این موضوع چندان اهمیت ندارد.
برنامه نویس هایی مانند اوماروف معمولاً این گونه هک ها را بر روی دستگاه ها انجام می دهند تا صرفاً انجام پذیری آن را اثبات کنند. تاریخچه طولانی ای درباره بازی ویدئویی Doom متعلق به شرکت id Software وجود دارد که به صفحات نمایش زیادی انتقال یافته است مانند: ATM ها، Apple Watch و حتی یک صفحه مجازی در داخل Doom.
اگر می خواهید به طور شخصی این نوع خاص هک را امتحان کنید می توانید کد آن را از صفحه پروفایل اوماروف در سایت GitHub دریافت کنید.

منبع: cnetبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *