کانتر استرایک را در گوشی خود بازی کنید

|
۰ دیدگاه

اگر شما از عاشقان بازی کانتراسترایک هستید خبر خوشی برای شما داریم. اکنون این بازی بر روی دستگاه های اندروید گوشی شما در دسترس است.

به گزارش کلیک، علیبک اوماروف (Alibek Omarov)برای ذکاوت فنی خود برای انجام این شاهکار شایسته تمجید بسیار است. دستگاه های اندرویدی کنونی هرگز قرار نبوده یک بازی مانند کانتر استرایک را اجرا کنند؛ اما اکنون نسخه ۱٫۶ این بازی به خوبی در یک تبلت اندرویدی اجرا می شود.

البته عملکرد آن کامل و بی نقص نیست. و به طور کلی این بازی از آن گونه بازی هایی نیست که شما بتوانید آن را بر روی یک موبایل لمسی به راحتی انجام دهید (به دلیل داشتن دکمه های فراوان). اما این موضوع چندان اهمیت ندارد.
برنامه نویس هایی مانند اوماروف معمولاً این گونه هک ها را بر روی دستگاه ها انجام می دهند تا صرفاً انجام پذیری آن را اثبات کنند. تاریخچه طولانی ای درباره بازی ویدئویی Doom متعلق به شرکت id Software وجود دارد که به صفحات نمایش زیادی انتقال یافته است مانند: ATM ها، Apple Watch و حتی یک صفحه مجازی در داخل Doom.
اگر می خواهید به طور شخصی این نوع خاص هک را امتحان کنید می توانید کد آن را از صفحه پروفایل اوماروف در سایت GitHub دریافت کنید.

منبع: cnet

0 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.