لیست عناوین رایگان ماه می شبکه ایکس باکس لایو

کمپانی بزرگ مایکروسافت به اتمام یک ماه میلادی، لیست عناوین رایگان ماه آینده شبکه ایکس باکس لایو را منتشر می کند. حال با توجه به اینکه کمتر از چند روز به اتمام ماه آوریل باقی مانده، این شرکت نامدار بازی های رایگان ویژه کاربران گلد شبکه Xbox Live را در وب سایت میجر نیسلون اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، کمپانی مایکروسافت طبق روال همیشه، در ماه می سال میلادی جاری، دو بازی رایگان برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان و دو بازی رایگان برای دارندگان کنسول ایکس باکس 360 در نظر گرفته است. متاسفانه در این ماه، عناوین رایگان کمپانی مایکروسافت جز عناوین بزرگ و شناخته شده نیستند و شاهد عناوین نسبتا کوچکتری هستیم! به همین علت، ممکن است این بازی های ویدیویی جز انتظارات کاربران شبکه ایکس باکس لایو نباشند.

در هر صورت، با دریافت این عناوین می توانید برای همیشه آن ها را تجربه کنید و این بازی ها در حساب کاربری شخصی شما قرار خواهند گرفت. در ماه می، دو بازی Defense Grid 2 و Costume Quest 2 برای کنسول ایکس باکس وان و دو بازی Grid 2 و Peggle به صورت رایگان در طول این ماه در اختیار دارندگان دستگاه ایکس باکس 360 قرار می گیرند.

همان طور که اطلاع دارید، بخش اعظم از درآمد های کمپانی مایکروسافت مربوط به شبکه ایکس باکس لایو می باشد. مایکروسافت با فروش حساب کاربری گلد، علاوه بر افزایش میزان درآمد خود، مزایای خوبی را برای این نوع کاربران در نظر گرفته است. با عضویت در این نوع حساب کاربری، می توانید از تمامی تخفیف های شبکه ایکس باکس لایو (که به صورت هفتگی عناوین جدیدی شامل تخفیف می شوند)، عناوین رایگان و… استفاده کنید. برای عضویت در این شبکه به عنوان کاربر گلد، باید اشتراک کاربران ویژه را خریداری کنید. این اشتراک به صورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله با قیمت های مختلفی در فروشگاه رسمی کمپانی مایکروسافت و ایکس باکس به فروش می رسد.

در زیر می توانید لیست عناوین رایگان ماه آپریل شبکه بزرگ ایکس باکس لایو را مشاهده کنید:

عناوین رایگان کنسول ایکس باکس وان:

  • Defense Grid 2 – (قیمت بازی: 15 دلار) از ا می تا 31 ماه می (مصادف با یک‌ شنبه 12 اردیبهشت 1395 تا سه‌ شنبه 11 خرداد 1395)
  • Costume Quest 2 – (قیمت بازی: 15 دلار) از 16 می تا 15 ماه ژوئن (مصادف با دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 تا چهارشنبه 26 خرداد 1395)
  • Sunset Overdrive – (قیمت بازی: 20 دلار) از 16 آپریل تا 15 ماه می (مصادف با شنبه 28 فروردین 1395 تا یک‌ شنبه 26 اردیبهشت 1395)

عناوین رایگان کنسول ایکس باکس 360:

  • Grid 2 – (قیمت بازی: 15 دلار) از 1 می تا 15 ماه می (مصادف با یک‌ شنبه 12 اردیبهشت 1395 تا یک‌ شنبه 26 اردیبهشت 1395)
  • Peggle – (قیمت بازی: 10 دلار) از 16 می تا 31 ماه می (مصادف با دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 تا یسه‌ شنبه 11 خرداد 1395)

توجه داشته باشید که هنوز ماه آوریل سال میلادی جاری به پایان نرسیده و گیمرها و کاربران گلد شبکه ایکس باکس لایو تنها تا چند روز دیگر فرصت دریافت عناوین زیر را به صورت رایگان خواهند داشت. اگر این عناوین را در طول ماه آوریل دریافت نکرده اید، عجله کرده و سریع تر برای دریافت این دو بازی اقدام کنید. در زیر می توانید لیست عناوین رایگان (تا پایان ماه آوریل) را مشاهده کنید:

  • The Wolf Among Us  – از ۱ آپریل تا ۳۰ آپریل (مصادف با جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ تا شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵) – نسخه ایکس باکس وان
  • Saints Row IV – از ۱۶ آپریل تا ۳۰ آپریل (مصادف با شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ تا شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵) – نسخه ایکس باکس 360

با اینکه نسخه ایکس باکس 360 عنوان Saints Row IV برای کاربران گلد شبکه Xbox Live رایگان شده است، اما به لطف قابلیت پشتیبانی از نسل قبل (Xbox One Backward Compatibility) کمپانی مایکروسافت، دارندگان کنسول ایکس باکس وان نیز می توانند این عنوان بی نظیر را بر روی کنسول نسل هشتم خود یعنی Xbox One تجربه کنند.

در انتهای این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عناوین رایگان شده این ماه شبکه ایکس باکس لایو چیست؟ آیا عناوین مورد نظر شما در لیست بالا یافت می شوند؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *