اپراتور اول برنامه ای برای تغییر تعرفه ندارد

|
۰ دیدگاه

ظاهرا اپراتور اول علی رغم خبری که چندی پیش نقل شد، برنامه ای برای افزایش تعرفه ندارد.

به گزارش کلیک، شرکت ارتباطات سیار اعلام کرد این شرکت فعلا برنامه‌ ای برای افزایش تعرفه ‌های تلفن همراه در بخش ‌های مکالمه، پیامک و دیتا ندارد.

چندی پیش مدیرعامل اپراتور اول ارتباطی کشور از بالا بودن هزینه‌های اپراتوری یاد کرده و گفت: اگر هزینه ‌های اپراتوری در حد فعلی باقی بماند نیاز به تغییر در تعرفه‌ های خدماتی وجود خواهد داشت.
پس از اظهارات مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار اخباری مبنی بر احتمال افزایش یافتن تعرفه ‌های موبایلی در اپراتور اول ارتباطی منتشر شد.

جهانگیر اسدی، مدیرکل روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات، در توضیح این مساله بیان کرد: درحال حاضر بحثی مبنی بر تغییر یا افزایش تعرفه همراه در کمیسیون تنظیم مقررات و سازمان تنظیم مقررات ارتباطات مطرح نیست. ضمن اینکه فرایند تغییر تعرفه پیچیدگی‌ های خاص خود را دارد و به عنوان مثال بحث تغییر تعرفه‌ های مخابراتی اکنون دو سال است در حال پیگیری است.
شرکت ارتباطات سیار نیز در این خصوص توضیح داد: منظور آن است که در حال حاضر هزینه‌ های لینک، فرکانس، نامبرینگ و پهنای‌ باند اینترنت نسبت به دیگر کشورها گران است و ما خواستار تعدیل این تعرفه ‌ها هستیم.
آخرین افزایش تعرفه‌های مکالمه اپراتور اول به سال ۱۳۹۳ بر می‌ گردد که در آن زمان وزیر ارتباطات اعلام کرد: آنچه در این اپراتور صورت گرفته براساس تعرفه ‌های قانونی است و کاری خلاف قانون انجام نشده اما در فضای رقابتی این نوع تعرفه ‌گذاری و اعمال ۵۷۰ ریال برای هر دقیقه مکالمه نوعی کج سلیقگی محسوب می ‌شود.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.