گوگل جدیدترین اپلیکیشن ریموت کنترل را برای IOS عرضه کرد

گوگل به تازگی اپلیکیشن Android TV را برای IOS منتشر کرده است که از تمام دستگاه‌های اندرویدی نیز پشتیبانی می‌کند. تبلت NVIDIA Shield یا یکی از تلویزیون‌های 4K سونی یا هر دستگاه اندرویدی دیگری می‌تواند اپلیکیشن گوگل را اجرا کند.

به گزارش کلیک، تا زمانی که این اپلیکیشن و گوشی آیفون در یک شبکه باشند، می‌توانید تلویزیون خود را با یک دستگاه IOS کنترل کنید.

رابط کاربری در جدبدترین اپلیکیشن IOS گوگل واقعا ساده است. دو روش برای کنترل وجود دارد: یک پد کنترل همراه با دکمه‌هایی شبیه به دکمه‌های راست، چپ، بالا، پایین و دکمه انتخاب که بر روی کنترل‌های قدیمی وجود داشت و یا یک تاچ پد که بیشتر شبیه تاچ پدهای لپ تاب عمل می‌کند. هر دو روش از فرمان صوتی نیز پشتیبانی می‌کنند.

اپلیکیشن IOS ریموت کنترل این ویژگی‌های جالب را در اختیار شما می‌گذارد: کنترل تلویزیون با استفاده از دو روشی که قبلا ذکر شد، نوشتن متن با استفاده از صفحه کلید اپلیکیشن، استفاده از قابلیت فرمان صوتی و اتصال چند ریموت کنترل به اپلیکیشن برای بازی‌های چند نفره

این اپلیکیشن بیشتر تلویزیون‌هایی اندرویدی را که در چند سال اخیر تولید شده‌اند را پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن موجب شده است گوگل بتواند کنترل دستگاه‌های محتلف را تا حد ممکن ساده و در دسترس کند. این اقدام گوگل به معنای این است که طراحی و ساخت یک اپلیکیشن برای سیستم عامل IOS که کاربران زیادی دارد، امری لازم و ضروری است.

این اپلیکیشن رایگان است و هم اکنون برای دانلود در اختیار کاربران IOS قرار دارد. این اپلیکیشن از 36 زبان پشتیبانی می‌کند و برای دستگاه‌های آیفون، آیپد و آی پاد که سیستم عامل آن‌ها IOS8 یا جدیدتر است، قابل استفاده است.

منبع:  9to5googleبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *