معرفی برترین بازی های استراتژیک برای اندروید

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به بازی های استراتژیک دارید و می خواهید تجربه بازی کردن بهترین بازی های استراتژیک را داشته باشید، کافی است که مطلب زیر را بخوانید تا با ۱۵ بازی برتر و محبوب استراتژیک آشنا شوید.

کلیک- بازی های استراتژیک از قدیمی ترین بازی های طول تاریخ بشر بوده است. مدت ها قبل از این که کامپیوتری وجود داشته باشد، بازی های استراتژیکی مثل شطرنج، بازی های تخته ای و بازی های کارتی را انجام می دادیم. بازی های استراتژیک مسیر طولانی ای را طی کرده اند، اما اصل اساسی آن ها یعنی استفاده از ذهن، برای شکست دادن حریف، همچنان ثابت مانده است و اینک چند تا از بهترین بازی های استراتژیک اندروید را برای شما معرفی می کنیم.

Age of civilization 

Age of civilization ترکیبی از بازی استراتژیک و بازی تخته ای است و خیلی به بازی Rish شبیه است. در این بازی شما باید قلمرو سایر تمدن ها را تصاحب کنید. شما با سناریو های مختلفی همچون جنگ جهانی ۱ و ۲ مواجه می شوید. همچنین می توانید خودتان سناریو جذابی بسازید. این بازی دارای ۱۹۳ تمدن و ۲ سیاره است. بازی تقریبا پیچیده و اعتیاد آوری است و هیچ نیازی به خرید درون برنامه ندارد و کاملا رایگان است.

 

Clash of clans and boom beach

Boom beach یکی از بازی های مهم استراتژیک شرکت supercell است. در بازی boombeach وظیفه شما ساختن دژی قدرتمند و حمله به دیگر بازیکنان است. بازی یک نفره آن همچون بازیی چند نفره آن بسیار جذاب است و شما به جای تصاحب یک مقر کامل، با حملات ساحلی درگیر خواهید شد. در بازی clash of clans شما دهکده ای را خواهید ساخت و در مقابل حملات دشمن از آن دفاع خواهید کرد و به دیگران حمله می کنید. هر دو بازی دارای بازیکنان خیلی زیادی هستند که برای کسانی که دوست دار بازی های آنلاین هستند، گزینه مناسبی است. این بازی رایگان و دارای خرید درون برنامه است.

 

Call of champion

Call of champion یک بازی انلاین چند نفره است. در این بازی، شما به همراه دو نفر دیگر، علیه سه رقیب خود به صورت آنلاین مبارزه خواهید کرد. هدف شما نابود کردن برج حرفتان در میدان نبرد است. هر مسابقه ۵ دقیقه طول می کشد، اما تمام ویژگی های یک بازی آنلاین چند نفره خوب را دارد. شما می توانید هر تعداد بازی که دوست داشتید به صورت رایگان انجام دهید. بازی دارای ۱۵ قهرمان است که از میان آن ها قهرمان خود را انتخاب می کنید.

 

Chess free

Chess freeیکی از قدیمی ترین بازی های استراتژیک بوده و هنوز هم جزء  بازی های چالش بر انگیز است. Chess Free یک بازی کاملا رایگان است. گرافیک آن خیلی قابل تعریف نیست اما بازی دارای ۱۲ سطح دشواری است که می توانید با توجه به سطح بازی خود، انتخاب کنید. دارای دو نوع حالت بازی، قابلیت ذخیره و ادامه بازی، قابلیت بازی به صورت دو نفره و سایر امکانات دیگر است. Chess Free تقریبا کامل ترین بازی شطرنجی است که می توانید پیدا کنید.

 Clash royale

Clash royale یکی از دو بازی کارتی موجود در این لیست است.در این بازی، شما باید ترکیبی از سرباز هارا انتخاب کنید و سپس با سایر بازیکنان به صورت آنلاین مبارزه کنید. استراتژی این بازی، استفاده هوشمندانه از کارت هایتان می باشد. شما کارت های اصلی را در ابتدای بازی دریافت خواهید کرد و با گذشت زمان کارت های بیشتری دریافت می کنید. به برنده هر مسابقه مدال هایی داده می شود که رتبه آن ها را افزایش می دهد. در این بازی می توانید به قبیله های دوستان خود بپیوندید و با آن ها مبارزه کنید. این بازی دارای قسمتی به نام Tv Royale است که ویدیو بازی بهترین بازیکنان را می توانید مشاهده کنید. این بازی به صورت رایگان و خرید درون برنامه است.

Great big war

Great big war یک بازی استراتژیک است که در آن شما ارتش خود را به موقعیت های مختلف اعزام می کنید. این بازی دارای ۵۰ مرحله، بازی آنلاین و بازی چند نفره است. پس روش های بازی کردن آن متنوع است.

Hearthstones heroes warcraft

در حال حاضر Hearthstone محبوب ترین بازی کارتی موبایل است. در این بازی شما ترکیبی از سربازان را انتخاب می کنید و برای مبارزه با دشمنان از آن استفاده می کنید. با بیشتر بازی کردن، کارت های دیگر هم فعال خواهند شد و به تدریج قوی تر و بهتر خواهید شد. شما می توانید این بازی را بر روی کامپیوتر های خانگی هم انجام دهید. شرکت Bizzard کارهای زیادی برای افزودن امکانات جدید به بازی انجام داده است تا بازی را تازه و بهترین بازی کارتی حال حاضر نگه دارد.

 

Kairsoft Co

Kairsoft coیک استودیو بازی سازی است که بازی های جالب زیادی دارد. در حال حاضر، بهترین مجموعه ی بازی ها را دارد. که همگی رایگان و جالش بر انگیز هستند و می توانید خود را ساعت ها غرق در بازی کردن کنید.

 

Kingdom Rush Origins

Kingdom rush origins در بین محبوب ترین و پر امتیاز ترین بازی های دفاع از برج اندروید است.در این بازی شما تعدادی برج در اختیار دارید که می توانید آن ها را بسازید. همچنین می توانید از یک قهرمان در بازی استفاده کنید. هدف شما در این بازی به سلامت گذراندن هر مرحله از حملات دشمنان است.

Out There

Out there یک بازی تلاش برای بقا است که چند وقتی است وارد میادین شده است. هدف این بازی زنده ماندن در برابر عظمت فضا می باشد.

شما در این بازی باید موارد زیادی همچون سطح اکسیژن و سایر منابع را در سفر خود مدیریت کنید. رفته رفته با زندگی بیگانگان آشنا می شوید و سفینه خود را تأمیر می کنید. این بازی جزء بازی های دشوار است و می توانید خود را به چالش بکشید. دارای چهار مرحله است که با پایان هر مرحله، مرحله دیگر باز خواهد شد و این مراحل اصلا مشابه یک دیگر نیستند.

 

Plague Ink

Plague ink جز یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیک است. داستان بازی به این صورت است که شما تمام دنیا را به یک نوع بیماری آلوده می کنید. پس وظیفه شما گسترش دادن این بیماری است تا بتوانید همه را آلوده کنید. شما دارای ۱۲ مدل بیماری هستید که می توانید از آن برای آلوده کردن مردم استفاده کنید. این بازی تقریبا پیچیده است و شما را ساعت ها سرگرم می کند.

 

Republique

Republique یک بازی تقریبا ماجرا جویانه است که در آن باید دخترکی را به سمت مقصدش هدایت کنید. در این بازی، شما کنترل تمام دوربین های امنیتی را در دست دارید و می توانید از آن ها برای کمک به دخترک استفاده کنید و نگذارید که گرفته شود. هر چه از زمان بازی بگذرد، مراحل بازی مشکل تر خواند شد. بازی دارای پنج مرحله است و به جز مرحله اول که به هنگام نصب کردن بازی باز می شود، بقیه مراحل را باید خریداری کنید.

 

Rydkapsel

Rydkapsel یکی از بازی های منحصر به فرد در این لیست می باشد. در این بازی شما باید پایگاهی را بنا سازی کنید و در مقابل مهاجمان از آن دفاع کنید. این بازی دارای گرافیک ساده اما جذابی است. شما باید قطعه های پایگاه خود را طوری کنار هم بچینید که بیش ترین کار آمدی را داشته باشد. این بازی نسبت به سایر بازی های لیست راحت تر است، اما می تواند چالش بر انگیز باشد.

 

Vainglory

Vainglory بازی آنلاین چند نفره و در حال حاضر محبوب ترین بازی اندروی است. در این بازی به نبرد های آنلاین سه به سه می پردازید که می تواند تا ۲۰ دقیقه  طول بکشد. تعدادی قهرمان در بازی وجود دارند که می توانید از بین آن ها قهرمان خود را انتخاب کنید و لباس و ظاهر آن را با توجه به سابقه خود تغییر  دهید. این بازی قطعا چالش بر انگیز و جذاب است.

 

X com: enemy within

اخرین بازی استراتژیک ما enemy within  است. این یک بازی استراتژیک و تاکتیکی است که در آن شما شخصیت های خود را بر روی صفحه جا به جا می کنید و افراد شرور را می کشید. همچنین شما می توانید شخصیت های جدیدی را باز کنید و آن ها را ارتقا دهید و مراحل را پشت سر بگذارید. این بازی قابلیت چند نفره بودن را دارد اما بازی نسبتا گرانی است و گرافیک بسیار جالبی دارد.

منبع:androidauthorityیک دیدگاه

mahdasht

سلام بازی rivalkingdoms با گرافیک hd یکی از بهترین بازیهای استراتژیک است که در میان ایرانیان نیز بسیار محبوب است

دیدگاه ها:

  1. mahdasht گفت:

    سلام بازی rivalkingdoms با گرافیک hd یکی از بهترین بازیهای استراتژیک است که در میان ایرانیان نیز بسیار محبوب است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *