مشخصات لو رفته iPhone 7 Pro

تصاویری از چندین منبع معتبر درباره اپل آی‌فون 7 منتشر شده است که به احتمال زیاد، اپل جدید با این طرح وارد بازار خواهد شد.

به گزارش کلیک، خبری تحت عنوان اپل آی‌فون 7 (iPhone 7 Pro) پخش شده است که این گوشی شباهت زیادی با iPhone 6s Plus دارد اما در نقاط تفاوت باید بگوییم که دو دوربین در کنار هم دیده می‌شود و جک هدفون ندارد. متاسفانه برآمدگی دوربین هنوز هم در این نسخه دیده می‌شود.

حدس و گمان‌های بسیاری وجود دارد که واقعا این دو دوربین چه کاری انجام خواهند داد، گزارش‌ها حاکی از آن است که وجود دو دوربین قرار است فقط در نسخه حرفه‌ای (Pro)، موجود باشد، اما حقیقت را کسی نمی‌داند. بیایید امیدوار باشیم وجود این دوربین کاری مشابه گوشی LG G5 داشته باشد.

هم‌چنین یک اتصال هوشمند در پشت، قسمت پایینی گوشی قرار دارد و با تصویری که قبلا در سایت مک‌تاکرا (MacOtakara) منتشر شده بود، کاملا تطابق می‌کند.

از اتصال هوشمند در آی‌پادپرو برای وصل‌شدن کیبورد‌های هوشمند به صورت مغناطیسی استفاده می‌شود. وجود چنین موردی در آی‌پادپرو، امری بسیار آگاهانه است، اما در مورد آی‌فون، با صفحه‌ای کوچک که نمی‌توان کار خاصی کرد، این موضوع خیلی کار درستی نیست. البته شرکت لاجیتک (Logitech)، جدیدا شارژرهای پایه‌ای (charging dock) برای آی‌پادپرو عرضه کرده است. شاید بتوان گفت که وجود اتصال هوشمند در آی‌فون به منظور شارژ تلفن همراه باشد.

پشت گوشی همان‌طور که قبلا شایعه شده بود، از خطوط پلاستیکی تشکیل شده است. ظاهر این گوشی به شکل رسمی و درست نیست ولی سایت مک‌فان در سال 2015 چنین شکلی را ارائه داد و به نظر می‌رسد تمام مورد‌های گفته‌شده به استثنای اسم آن که Apple iPad Air Plus، ذکرشده تا به الان درست بوده است.

البته هیچ‌چیز تا زمان اعلام رسمی از سوی شرکت اپل، قطعی نیست. ممکن است اپل تا زمان رونمایی به اسم iPhone 7 Plus افاقه کند. باید تا سپتامبر ماه آینده صبر کرد و دید که اپل از گوشی قدرتمند خود که قطعا یکی از بزرگ‌ترین و بهترین گوشی‌های جهان است، چگونه دفاع می‌کند.

منبع: techinsiderبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *