این میز پینگ‌پنگ هوشمند افراد را به یک حرفه‌ای بدل می‌کند

اگر می‌خواهید در آینده به یک بازیکن حرفه‌ای در این رشته تبدیل شوید این میز می‌تواند بهترین مربی برای شما باشد

به گزارش کلیک، به احتمال زیاد اکثر ما چندان در بازی پینگ‌پنگ مهارت نداریم و مبتدی هستیم. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید باید بگویم که میز پینگ‌پنگ جدیدی با فناوری پیشرفته در این زمینه وجود دارد که می‌تواند بسیار به شما کمک کند. این کار با استفاده از حسگرهای ویدویی که به یک پروژکتور آموزشی متصل شده‌اند، صورت می‌گیرد. اگر چه این میز  نمی‌تواند یک حالت بصری جذاب و عالی برای کاربر ایجاد کند اما می‌تواند دقیقا به شما بگوید که برای پیشرفت در شیوه بازی خود چه کارهایی باید انجام دهید تا این توانایی را بدست آورید که حریف خود را شکست دهید. فناوری به کار گرفته شده در این میز می‌تواند اطلاعات مربوط به بازیکن را بررسی کند و به شما یک تخته امتیاز ارائه کند به طوری که در مجموع قادر خواهد بود یکی از سخت‌ترین تورنمت‌ها را برای شما ترتیب دهد تا کاملا به یک بازیکن ماهر تبدیل شوید.

احتمالا آخرین باری که شما توپ پینگ پنگ را لمس کردید مربوط به سالیان بسیار دوری می‌شود که با یک فرد به شدت خواب‌آلود بازی کردید. امیدواریم که آن بازی را برده باشید. اما فراموش نکنید که بازی‌های بسیار سخت و جدی با این توپ پلاستیکی سبک انجام می‌شود. این میز که توسط یک طراح آلمانی به نام Thomas Mayer اختراع شده است در حقیقت یک میز تنیس تعلیم‌دهنده به حساب می‌آید که بازی تنیس روی میز را که معمولا به عنوان یک ورزش چندان به آن توجه‌ای نمی‌شود به یک بازی جانانه و یک رقابت پرهیجان بین حریفان در آینده تبدیل خواهد کرد.

حالت‌های متفاوتی در این میز وجود دارد از تمرینات سرو زدن گرقته تا بازی با حریف مقابل. البته این میز هنوز به یک محصول تجاری تبدیل نشده است. ولی مطمئنا شما با دیدن این میز به راحتی از کنار آن نخواهید گذشت و آن را در لیست خرید خود قرار می‌دهید.

میز پینگ پنگ

تصاویری که بر روی میز تنیس در زمان بازی دیده می‌شود به جذابیت گرافیک‌های به‌کار رفته در رابط کاربری (user interface) یک نرم‌افزار کامپیوتری است. حریفی را تصور کنید که روبروی شما ایستاده است به طوری که هر حرکتی از توپ بر روی میز کاملا مسیریابی و دنبال می‌شود. خطوطی که توسط حرکت توپ بر روی میز ایجاد می‌شود را می‌توان مانند نوعی از هنر مدرن در نظر گرفته گرفت. نگاه کردن به خطوط و مسیرهایی که توسط حرکت‌های توپ بر روی میز ایجاد شده است واقعا دیدنی و چشم‌نواز است. در این میز هوشمند مطمئنا هرگز این سوال برای شما پیش نخواهد آمد که آیا توپ دوبار بر روی میز حریف خورده است یا اصلا توپ به میز برخورد کرده است یا نه.چون این میز تنیس به صورتی عمل می‌کند که آخرین نقطه‌ای از میز را که توپ با آن برخورد کرده است، نشان می‌دهد و در واقع یک دایره به دور نقطه برخورد توپ با میز ترسیم می‌کند تا کاملا همه چیز شفاف باشد و جای هیچ‌گونه سوالی باقی نماند.

این فناوری خیلی جدید نیست اما با این وجود دیدن چنین میز هوشمندی همیشه جذاب است. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما اولین کسی خواهید بود که برای خرید این میز تنیس اقدام می‌کند؟

منبع: interestingengineeringبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *