سشوار مافوق‌صوت دایسون از پوست سر محافظت می کند

دایسون بعد از جاروبرقی و ‌خشک‌کن دست، با ارائه سشوار مافوق‌صوت خود پا به عرصه رقابت محصولات زیبایی گذاشته است. این شرکت با ارائه سشوار مافوق‌صوت خود انقلابی در این صنعت به‌پا کرده است.

به گزارش کلیک، شرکت دایسون از اولین سشوار خود رونمایی می‌کند. این دایسون مافوق‌صوت از فناوری تجاری فن‌های بدون پره استفاده می‌کند که طبق گفته این شرکت، سشوار را سریع‌تر و سبک‌تر از سایر محصولات رقیب خود می‌سازد.

این شرکت انگلیسی مدعی است که حدود 50 میلیون یورو برای تحقیق و توسعه در زمینه ساخت اولین سشوار خود هزینه کرده است. محصولات مافوق‌صوت توسط ترمیستورهای شیشه‌ای از مو و پوست سر شما در برابر آسیب حرارت تولید شده محافظت می‌کنند. فن بدون پره خطر مکیده شدن مو توسط موتور را کاهش می‌دهد، زیرا موتور به‌جای سر، داخل دسته سشوار جای داده شده است.

اما تمام این فناوری و نوآوری‌ها هزینه دارند. این سشوار مافوق‌صوت که در ماه ژوئن در انگلیس عرضه خواهد شد، برچسب قیمت 299 یورو دارد. سوپرسونیک یک موتور دیجیتالی V9 دارد که از فناوری افزاینده هوای دایسون بهره می‌برد و این شرکت ادعا می‌کند گرچه این موتور کوچک و سبک است اما هشت برابر سریع‌تر از دیگر محصولات کار می‌کند و نیمی از وزن آنان را دارد.

dyson-supersonic-hair-dryer-social

این سشوار چهار تنظیم گرمایی، سه تنظیم جریان هوا و یک شات سرد دارد و ضمایم آن شامل سه پیوست مغناطیسی با 16 حالت مختلف برای انواع موها می‌شود. دایسون می‌گوید 103 نفر از مهندسین وی به مدت چهار سال بر روی این پروژه کار کرده‌اند و آن را بر روی بیش از 1600 کیلومتر موی انسان آزموده‌اند.

سر جیمز دایسون گفت: “سشوارها می‌توانند سنگین، ناکارامد و پر سروصدا باشند. با اندکی دقت متوجه خواهید شد اغلب آنان نیز با گرما به مو آسیب می‌رسانند. من مهندسین دایسون رو به چالش کشیدم تا فناوری و علم مو را درک کنند و این امر به آنان در حل مشکل گرما، بزرگی و ناکارامدی کمک کرد.”

منبع: express.coبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *