جلوگیری از ضعیف شدن چشم کودکان با نرم افزار Samsung Safety Screen

بارها دیده اید که فرزندان تان با فاصله بسیار کمی به صفحه موبایل نگاه می کنند که این امر باعث نگرانی شما شده است.اگر به دنبال راهی برای حل این مشکل هستید، این نرم افزار بهترین راه حل است.

به گزارش کلیک، سال ها قبل، والدین به فرزندان خود هشدار می داند که خیلی نزدیک تلویزیون ننشینند. اما اکنون تلفن های هوشمند همه جا حاضر هستند و این به این مفهوم است که صفحه این گوشی ها در بیشتر ساعات روز جلوی چشم ما است و بیشتر ما نیاز داریم که به چشمان مان استراحت دهیم.

اگر کودک شما از موبایل شما استفاده می کند، می توانید از نرم افزار رایگان و جدید سامسونگ به اسم Samsung Safety Screen استفاده کنید. این یک نرم افزار ساده اما مهم است. این نرم افزار از دوربین جلوی موبایل برای تشخیص نزدیکی بیش از حد صورت شما به گوشی استفاده می کند.

هنگامی که کودک شما موبایل را مقابل صورتش قرار داده است، نرم افزار صدایی تولید می کند و به استفاده کننده یاد آوری می کند که فاصله صورتش با صفحه موبایل را افزایش دهد.

خوشبختانه شما می توانید برای این نرم افزار کلمه عبور انتخاب کنید تا کودکان نتوانند آن را غیر فعال کنند. این نرم افزار میزان مصرف باطری شما را به شدت افزایش می دهد، چون که دوربین جلوی موبایل را همیشه فعال نگه می دارد. اما برای کسانی که نگران چشمان فرزندان خود هستند ارزشش را دارد.

البته این نرم افزار جایگزین مناسبی برای نظارت مستقیم والدین نیست و کودکان راهی برای پیدا کردن کلمه عبور نرم افزار پیدا می کنند تا آن را غیر فعال کنند. پس نمی شود به کلمه عبور این نرم افزار اکتفا کرد.

اگر شما هم موبایل را خیلی نزدیک صورت خود قرار می دهید و یا به کار کردن با موبایل در تخت خواب عادت دارید و موبایل را نزدیک صورت خود می گیرد، پس بهتر است خودتان هم از این نرم افزار استفاده کنید.

منبع: makeuseofبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *