Dell دیگر Dell نیست!

این شرکت قرار است بنا به دلایل خود نام تجاری همیشگی خود را عوض کند.

به گزارش کلیک، مایکل‌دل (Michael Dell)، در جشن ۳۲ ساله خود قرار است تغییراتی بدهد. رئیس این شرکت در نامه‌ای به کارمندان خود تایید کرد که در روز سه‌شنبه دل به ۳۲ سال قدمت خود رسیده است، و خانواده تجاری ما رسما به اسم فناوری دل (Dell Technology) شناخته خواهد شد. او گفت: اعلام این خبر به صورت رسمی در برنامه تجارت جهانی EMC که امروز است، بازگو خواهد شد.

خانواده دل، تحت تاثیر نام‌های: EMC, VMware, Pivotal, SecureWorks, RSA, و Virtustream بوده است که هم اکنون تمام این اسامی زیر چتر نام تجاری، فناوری دل (Dell Technology) قرار خواهند گرفت.

کمی اوضاع در اینجا پیچیده می‌شود، چرا که آقای دل گفته است که مشتریان تجاری دل آن را با نام دل خواهند شناخت و حقوق صاحبان سهام با نام تجاری دل برای کامپیوترهای شخصی،‌ غیر قابل تعویض است (سهم سهام‌داران با نام دل پابرجا باقی خواهد ماند). او افزود: ما در حال حرکت به سمت به دست آوردن سهم باورنکردنی سیزده‌چهارم هستیم. کسب‌وکار دید کاملا جدی و اصلی ما برای زیرساخت‌های فناوری است و قابلیت جهش به سمت نوآوری در مقیاس بالا، و بالاتر از تمام این‌ها، مشتری‌مداری امری حیاتی برای گروه دل محسوب می‌شود و جز اصلی‌ترین هدف‌های ما است.

خبرهای دیگری هم برایتان داریم. نام تجاری شرکت دل به نام “Dell EMC” تغییر خواهد کرد. این دو اسم مستعار در کنار یک‌دیگر معنی خیلی خاصی برای شما و مشتریان دارد چرا که دل در ماه اکتبر سال گذشته از خرید EMC به قیمت ۶۷ میلیارد دلار خبر داد. این معامله یکی از بزرگ‌ترین معامله‌ها در تاریخ بود و دل را به یکی از رقابت‌های تند در دنیای تجارت شرکت‌های ذخیره‌سازی و فناوری،‌ به چالش کشیده است.

آقای دل فکر می‌کند نام تجاری فناوری دل، یک شکل و شمایل خاصی به این شرکت می‌دهد. او گفت: قبل از معامله با EMC این فکر و ایده را در نظر داشتم. من فکر می‌کنم در صنعت فن‌اوری، ما خیلی بزرگ‌تر از قبل ظاهر خواهیم شد و قادر هستیم تا کارهای خیلی بزرگ‌تر از قبل برای مشتریان انجام دهیم. باور کنید که بهترین‌هایمان را هنوز رو نکرده‌ایم.

منبع: arstechnicaبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *