نسل جدید باتری ها را می توانید ۲۱۰۰ بار شارژ کنید

هر پیشرفتی در فناوری راحتی و آسانی را برای کاربران به ارمغان می آورد. اما این اواخر یک قسمت مهم از تعاملات ما با فناوری همه چیز را تحت شعاع قرار داد: عمر باتری.
به گزارش کلیک، هر چقدر دستگاه هایمان بهتر شوند نیازمند منبع انرژی مطمئن و پایدارتر می باشند. در هر حال دیگر کسی نمی خواهد کلی سیم حمل کند، چرا که باتری های قدیمی و عرضه شده کابوسی برای محیط اطراف هستند. خوشبختانه باتری های شارژی انلوپ تی ام می توانند تا حد زیادی این مشکل دنیای مدرن را حل کنند.

آزمایش نیرو

اخیرا پل هانتر سازنده بازی واین (Vine)، باتری های انلوپ را که تا حد زیادی در بازار به عنوان بهترین باتری های شارژی شناخته می شوند، آزمایش کرد. او با امید زیادی برای همه بازیکنان از باتری استفاده کرد تا ببیند عملکردش چگونه است.
هانتر بعد از استفاده از باتری های انلوپ گفته است بی هیچ شکی انلوپ بهترین باتری شارژی است که تاکنون استفاده کرده ام. پایداری طولانی باتری بسیار جالب و تاثیرگذار بود. در طول ۲۴ ساعت از زمان بازی قبل از این که نیاز به شارژ مجدد پیدا کند، بدون کوچک ترین مشکلی کار کرد. همچنین در طول بازی هیچ علامتی برای وایرلس یا از دست دادن انرژی ندیدم، یک بازی راحت و بی دغدغه بود. همه ما می دانیم اعتبار باتری برای بازی بسیار حیاتی است و در اینجا انلوپ خودش را به خوبی ثابت کرده است.

حمایت قاطع

در این باتری ها فواید دیگری غیر از عملکرد صرف هم وجود دارد. مجبور نیستید قبل از اولین استفاده آن را شارژ کنید؛ از ابتدا قابل استفاده هستند. سلول ها به وسیله انرژی خورشیدی شارژ می شوند، از این رو شارژ مجدد آن ها ضرری برای اکوسیستم نخواهد داشت. این باتری ها برای بقا ساخته شده اند. می توانید بیش از ۲۱۰۰ بار شارژشان کنید در حالی که هم زمان محیط و پول تان را حفظ می کنید.
هانتر با در نظر گرفتن این واقعیت می گویداگر کنترل کننده بازی را دو بار در هفته شارژ کنم، بعد از ۱۰ سال استعمال تنها ۱۰۴۰ بار شارژ کرده ام و این واقعا تحسین برانگیز است.

دیگر این که باتری های AA و AAA انلوپ با سیستم شارژ هوشمندی که هانتر می گوید قابل رقابت هستند، به گونه ای که این آزادی عمل را دارید که به طور کامل تا ۴ باتری AA یا AAA را در هر ترکیبی شارژ کنید، و هر باتری به صورت جداگانه شارژ می شود.
همچنین شارژر انلوپ خاموشی خودکاری برای هر کدام از سلولهای باتری دارد، به این معنی که می توانید باتری هایتان را شب قبل، بدون هیچ گونه نگرانی درباره تاثیرات منفی بر عملکرد باتری شارژ کنید. این کار برای هیجان شب های بازی یا بازی بچه ها بسیار عالی است.
هانتر در پایان یادداشت های شخصی اش می نویسد بعد از این که درباره این باتری ها به همسرم گفتم تعداد زیادی برای صفحه کلید و موس بی سیمش گرفت. افرادی که اهل بازی هستند نیازمند یک باتری قدرتمند، قابل اطمینان و پایدارند و با توجه به تجربیات من، انلوپ تمام این قابلیت ها را دارد.

منبع: mashableبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *